Jump to content

Reclamatie - nobilzeus


CrestinuAdrian
 Share

Recommended Posts

Amuzant, scameri dau scam intre ei, propun banned amandoi :))))

    _________________________________________________
    |                                                        _________             |
    |    |    /          /|        |\            |      /                   \          |
    |    |  /        /   |          |  \          |      |                              |
    |    |/       /     |           |    \        |      |                              |   
    |    |\              |           |      \      |      |        _____            |
    |    |  \            |           |        \    |      |                 \           |
    |    |    \          |           |          \  |      |                   |          |
    |    |      \        |           |            \|      \_________/           |
    |_______________________________________________|

Link to comment
Share on other sites

Amuzant, scameri dau scam intre ei, propun banned amandoi :))))

OMULE , intelegi ca n-am dat niciun SCAM? Sa dea poza ca ma enerveaza , nu lasa nu ma mai enervez degaba

Eu am dat poa cum a dat scam? SA DEA SI EL POZA CUM AM DAT EU SCAM ATUNCI? CE MESAJE AM STERS EU?

Edited by CrestinuAdrian
Link to comment
Share on other sites

Jegos, si cica il recomanda lumea :)))

 

Nu-i adevărat, am cumpărat și eu acel panel la 5E și stimabilul m-a ajutat de câte ori am avut nevoie :) Degeaba spuneți aiurea, omul e băiat fin..

Link to comment
Share on other sites

Nu-i adevărat, am cumpărat și eu acel panel la 5E și stimabilul m-a ajutat de câte ori am avut nevoie :) Degeaba spuneți aiurea, omul e băiat fin..

Si mie mi-a dat scam , cum adica e baiat fin CAND DA SCAM?

Edited by CrestinuAdrian
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...