Jump to content

User Control Panel - MrTuNNe


MrTuNNe
 Share

Recommended Posts

Nu mai bine ma injurai? Asta e tortura...sincer iti zic :/

(Explicatia fiind ca: Unii chiar cred ca tu,esti eu. Si ma jur ca intr-o zi ma trezesc cu un mesaj: "Parca erai web developer, ce-s cu alea de pe leaks?")

 

Zic eu ca daca vrei sa iti faci un nume pe aici si sa ai si succes, iti alegi un nume original. 

Link to comment
Share on other sites

Ba pustiule, nu e frumos sa pui numele altuia, chiar credeam ca e tunne realul, pana n-am vazut comentariul lui real..

    _________________________________________________
    |                                                        _________             |
    |    |    /          /|        |\            |      /                   \          |
    |    |  /        /   |          |  \          |      |                              |
    |    |/       /     |           |    \        |      |                              |   
    |    |\              |           |      \      |      |        _____            |
    |    |  \            |           |        \    |      |                 \           |
    |    |    \          |           |          \  |      |                   |          |
    |    |      \        |           |            \|      \_________/           |
    |_______________________________________________|

Link to comment
Share on other sites

Nu mai bine ma injurai? Asta e tortura...sincer iti zic :/

(Explicatia fiind ca: Unii chiar cred ca tu,esti eu. Si ma jur ca intr-o zi ma trezesc cu un mesaj: "Parca erai web developer, ce-s cu alea de pe leaks?")

 

Zic eu ca daca vrei sa iti faci un nume pe aici si sa ai si succes, iti alegi un nume original. 

 

De unde cacat sa stiu ca mai este cineva cu acest nume? Abea acum aud de tine.. sorry

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...