Jump to content

Vand panel/gamemode/domeniu


LolyAdv
 Share

Recommended Posts

  • Replies 78
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ce scuze? E vina mea ca ai un cacat de webhost? Iti pot arata oricand ca panel-ul merge la secunda pe un webhost calumea. Acum panel-ul face bine interogarile cu serverul, a primit destule actualizari de atunci, stai calm acolo ;)

Apropo, tu nu ai niciun produs bun de la mine ;)

up

Adica pe romaneste, esti un rahat de om, prin asta ti-ai zis singur un fel de 'nu recomand', zicand ca nu mi-ai dat un produs bun, eu dand 35 de euro degeaba, adica esti un nimeni pe romaneste.

Link to comment
Share on other sites

Adica pe romaneste, esti un rahat de om, prin asta ti-ai zis singur un fel de 'nu recomand', zicand ca nu mi-ai dat un produs bun, eu dand 35 de euro degeaba, adica esti un nimeni pe romaneste.

Ti-l dadeam daca erai un baiat calumea, dar te stiam inainte ca esti un ratat, decat sa-ti dau tie ceva calumea si sa pui pe net, mai bine iti dau ceva mai putin muncit. Daca ramaneam in proiect si vedeam ca sunteti seriosi, va dadeam produsele calumea. Tuturor care mi-au cumparat produsele le-am dat produse de calitate. In orice caz, produsele au primit destule actualizari pe partea de cod.

 

up.

Edited by LolyAdv
Link to comment
Share on other sites

Ti-l dadeam daca erai un baiat calumea, dar te stiam inainte ca esti un ratat, decat sa-ti dau tie ceva calumea si sa pui pe net, mai bine iti dau ceva mai putin muncit. Daca ramaneam in proiect si vedeam ca sunteti seriosi, va dadeam produsele calumea. Tuturor care mi-au cumparat produsele le-am dat produse de calitate. In orice caz, produsele au primit destule actualizari pe partea de cod.

 

up.

Nu-ti mai cauta scuze, de ce sa te tin in proiect cand n-ai facut nimic?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

Announcements


×
×
  • Create New...