Jump to content

Vand panel/gamemode/domeniu


LolyAdv
 Share

Recommended Posts

L-am cumparat eu si merge ca pla, deabia se incarca si imi zice mie ca e de la webhost vezi doamne dar forumul si restul merg toate bine.

Panel-ul merge foarte bine, la secunda. A fost urcat pe webhost-ul lui RusuFernando. Nu e vina mea ca ai un cacat de webhost sau mai stiu eu ce.

 

 

ON: Panel-ul a mai primit update-uri, este intr-o stare mult mai buna.

 

UP.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 78
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Panel-ul merge foarte bine, la secunda. A fost urcat pe webhost-ul lui RusuFernando. Nu e vina mea ca ai un cacat de webhost sau mai stiu eu ce.

 

 

ON: Panel-ul a mai primit update-uri, este intr-o stare mult mai buna.

 

UP.

Nu da vina pe webhost, panel-ul de ce merge?

Link to comment
Share on other sites

Nu-mi pasa asta, am urcat pe mai multe webhost-uri, cred ca si pe unul gratis a mers mai bine ca pe al tau.

up.

Scuze peste scuze, nu recomand il cumparati degeaba! Si panel-ul nu se actualizeaza cu gamemode-ul! Cum mi-a zis el mie! Am dat banii de pomana! Si 35e! Nu 5 euro, 35 euro!

Link to comment
Share on other sites

Scuze peste scuze, nu recomand il cumparati degeaba! Si panel-ul nu se actualizeaza cu gamemode-ul! Cum mi-a zis el mie! Am dat banii de pomana! Si 35e! Nu 5 euro, 35 euro!

Ce scuze? E vina mea ca ai un cacat de webhost? Iti pot arata oricand ca panel-ul merge la secunda pe un webhost calumea. Acum panel-ul face bine interogarile cu serverul, a primit destule actualizari de atunci, stai calm acolo ;)

Apropo, tu nu ai niciun produs bun de la mine ;)

up

Edited by LolyAdv
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...