Jump to content

Progres Gamemode - Speechless


Speechless
 Share

Recommended Posts

:hmm: ...

:wink: foarte frumos felicitari bro :) sper ca ma mai sti  :haha:

Multumesc. Normal ca stiu fostii membri din staff :D

 

gg

Multumesc

 

Cum ai facut PAYDAY in ? SI apare la fiecare in parte?

E un textdraw. Trebuie sa ai sistemul de payday individual sa arate corect. Da, apare la fiecare in parte cu minutele diferite..in functie de cat mai au jucatorii pana la payday.

Speechless Reacher
QhCoz.png

Link to comment
Share on other sites

Ai de gand sa postezi gamemode-ul sau o sa-ti deschizi un server cu gamemode-ul asta? GG pentru gamemode.

De postat sincer chiar nu stiu ce sa zic :)). Daca o sa imi deschid, nici asta nu stiu exact. Daca as avea cu cine, de ce nu? :D

Multumesc frumos

Speechless Reacher
QhCoz.png

Link to comment
Share on other sites

  • Retired

De postat sincer chiar nu stiu ce sa zic :)). Daca o sa imi deschid, nici asta nu stiu exact. Daca as avea cu cine, de ce nu? :D

Multumesc frumos

Iti zic sincer sa nu il postezi ca nu merita deoarece vor veni copii de 9+ pana la 12-13 ani si vor zice ca e facut de ei.

Link to comment
Share on other sites

  • Retired

Hei..traim in Romania :))

Ba, se poate opri chestiile astea, toti care au gm-ul bune daca nu le-ar posta copii nu ar avea acces la ele fara $$$ asa ca poate ar scadea serverele fantoma ca foarte multe sunt...

Link to comment
Share on other sites

Ba, se poate opri chestiile astea, toti care au gm-ul bune daca nu le-ar posta copii nu ar avea acces la ele fara $$$ asa ca poate ar scadea serverele fantoma ca foarte multe sunt...

Da, si asta e adevarat.

Fratilor, propuneri daca mai aveti si le pot pune in aplicare, o fac cu cea mai mare placere.

Speechless Reacher
QhCoz.png

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...