Jump to content

Zynrox - Creatii


Zynrox
 Share

Recommended Posts

Voi începe cu minusurile pe care le văd în lucrările prezentate:

- o redimensionare foarte proastă la avatarele 150x300.

- un blur foarte slab, dacă le compari cu stock-ul original nu prea cred că există o mare diferență.

- textul este foarte slab, atât combinația de culori cât și fonturile și poziționarea lor lasă de dorit.

- nu lucra cu text gif din moment ce tu nu stăpânești încă un text simplu cu un gradient aruncat peste el pentru a putea fi considerat măcar decent.

 

Încearcă să urmezi cât mai multe tutoriale și să ne prezinți ceva mai nou, din câte am văzut, aceste lucrări sunt făcute în urmă cu aproximativ un an.

62YhqdA.png

GFX Designer - Leaks.ro
62YhqdA.png

Link to comment
Share on other sites

 

Voi începe cu minusurile pe care le văd în lucrările prezentate:
- o redimensionare foarte proastă la avatarele 150x300.
- un blur foarte slab, dacă le compari cu stock-ul original nu prea cred că există o mare diferență.
- textul este foarte slab, atât combinația de culori cât și fonturile și poziționarea lor lasă de dorit.
- nu lucra cu text gif din moment ce tu nu stăpânești încă un text simplu cu un gradient aruncat peste el pentru a putea fi considerat măcar decent.
 
Încearcă să urmezi cât mai multe tutoriale și să ne prezinți ceva mai nou, din câte am văzut, aceste lucrări sunt făcute în urmă cu aproximativ un an.

 

Sa raspund pe rand.

- la redimensionare am lucrat dar nu am lucrari noi prin care sa observi aceasta chestie

- este un blur deep nu doresc sa fie unu care sa se observe rapid

- nu vreau sa ma axez in acest moment pe text si stiu ca am de lucrat mult la el dar momentan nu am de ce

- daca te referi la gif-urile cu text-ul, erau facute la cerere

 

Poftim, cum am zis lucrarile sunt de peste 1 an.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...