Jump to content

Certified Services: Ce sunt, cum le poti obtine si avantaje


quix
 Share

Recommended Posts

  • Manager

~ Certified Services ~

Pentru a le oferi oameniilor noștri puțină încredere în serviciile oameniilor de pe LEAKS am dorit să deschidem un program de tip verificare pentru fiecare topic care dorește să fie verificat. Aceștia vor primi un badge la topic de recomandat (⭐) de către cel care a fost testat iar în cazul în care acesta trece de 10 servicii completate cu succes de peste 20 de euro la noi pe comunitate va primi bineînțeles și pin (însemnând șanse mici de teapă).

👨 Sunt cumpărător, cum îmi dau seama? 
Topicul celui ce își vinde serviciile va avea un badge la topic (⭐ | recommended) în care va indica faptul că acesta a fost supus la un test de cunoștiințe minime. În cazul în care are pinned acesta a completat cu succes 10 comenzi de peste 20 de euro (cu dovada bineînțeles pe care noi am primit-o).

👷‍♂️ Sunt vânzător, cum pot solicita verificarea?
Poți aplica pentru cererea sa în subforumul de cererea verificări iar un manager/reviewer o să se uite peste codul tău, îl va testa și dacă acesta funcționează cu succes și se încadrează în cerințele noastre vei fii acceptat.

🕵️♂️ Asta înseamnă că de acum LEAKS își trage răspunderea pentru tepe, nu?
Nu în totalitate, o să urmăm bineînțeles parcusul tradițional care a fost până acum (adică banarea contului și adăugat în blacklist). Acest program este menit să le ofere puțină încredere cum că acesta are cunoștiințele pe care și le oferă.

🧪 Ce teste vor fii mai exact?
Testele vor avea concepte fundamentale de baza, deci nu va gândiți că va trebui să efectuati sarcini complexe care să dureze ore bune, dacă aveti cunoștiințele necesare le veti finaliza în mai puțin de 10 minute.

⛔ Dacă am fost respins, ce se va întâmpla?
Nimic, îți vei continua serviciile în mod normal doar că nu vei avea acel trust factor ridicat ca ceilalții. Bineînțeles, poți reaplica după o săptămână de la închiderea cereri tale.

1.png.56210348f845fad9f2d8f843d77e3c16.png

Click! : adelinrzo

Click! quiixx.

Click! : raizo

 

Guardian of Leaks!

 

image.png.3ca1bf60c26a3523b93df92ea8521802.png (24.01.2023)

image.png.990bdf55e8ebaad7e92cc11967598b8d.png (12.03.2023)

image.png.25e5d76f6f7de46f49423812d3d500a3.png (30.03.2023)

Link to comment
Share on other sites

  • quix pinned, locked and featured this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...