Jump to content

[DELETED]Vand - index Rainbow Unic!


AntiExE
 Share

Recommended Posts

  1. Username:AntiExE
  2. Varsta:14
  3. Ce vinzi?:index pentru serveru tau de samp
  4. Dovada (că sunteti in posesia produsului) OBLIGATORIU:Click Aici
  5. Pret:5 euro 
  6. Detalii de contact:https://discord.gg/skufgwS7EW faceti aici un ticket daca vreti sa cumparati acest index
  7. Alte precizari:e un index simplu cu numele blaze ca alt nume nu mi a venit =)))
 
Edited by AntiExE
Link to comment
Share on other sites

Foarte amuzant, vrei si bacsis pentru ca ai scapat de la circ? Nici nu te-ai chinuit sa schimbi titlul de la BloxEarn, probabil un site din asta de iti fura contul de Roblox pretinzand ca iti da Robux. Ai sters cateva carduri de acolo, nici linkurile nu le-ai schimbat... Ceri 5 euro pentru ce? Pentru un HTTRACK care a durat maxim 2 minute? Josnic. Pe langa asta, nu te recomand, am avut ocazii sa iau contact cu tine, si, ghici ce?

Dovada index furat:



Dovada imaturitate:
Responsive image

Nu sunt singurul care zice ca esti imatur, poate ar trebui sa mai lucrezi la tine, la cunostintele tale si dupa sa vinzi un serviciu stabil. Probabil ca nu o sa poti sa iti speli petele de pe haine, majoritatea comunitatii leaks te stie ca scandalagiu, imatur si incepator. Posibil ca o sa avansezi de la incepator, dar nu o sa cumpere nimeni de la tine un index furat.
Concluzia mea: nu recomand, vinde produse furate, a dat si dovada de imaturitate, din cate se observa mai sus.

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...