Jump to content

Vand cont Minecraft Premium Semi-Full Acces


mihay111
 Share

Recommended Posts

  1. Username: mihay111
  2. Varsta: 16
  3. Ce vinzi?: Cont Minecraft Premium Semi-full acces
  4. Dovada (că sunteti in posesia produsului) OBLIGATORIU: https://imgur.com/a/sA7Np4a
  5. Pret: 1 euro Paypal
  6. Detalii de contact: mname9943@gmail.com - email; discord (nu prea intru):  EsmodilaWars#8867; cel mai bine aici, pe forum.
  7. Alte precizari: Semi-full acces, adica aveti acces la SCHIMBAREA NUMELUI DE PE CONT, A PAROLEI SI A SKINULUI. NU PUTETI SCHIMBA E-MAILUL, INSA NU EXISTA RISCUL DE A PIERDE CONTUL. Dau inapoi doar daca este greseala mea.

https://hot-boost.com/ - BOOST YOUR SOCIAL MEDIA CHEAP

10% OR 15% BONUS

hotgif.gif.185d8c798a98d98fd3bd8acb2b027ff6.gif

Link to comment
Share on other sites

-rep, nu-mi inspiri incredere ^_^

1. cine drq ar cumpara asa cv?

"NU EXISTA RISCUL DE A PIERDE CONTUL "
2. cine ne asigura asta? ok.. 1e e absolut nimic, dar totusi, poate-ti da cate 1e mai multe persoane iar dupa cateva zile schimbi parola si se alege pla... cu acel 1e poate isi cumparau o paine ca sa aiba ce manca in ziua aia 🤦‍♂️

 

 

 

9KTP2ey.png

 

 

 

KuMvnHk.png

Sunt de moda veche | Inca mai cred in respect ????

Link to comment
Share on other sites

Chiar acum, Dani3l. a spus:

-rep, nu-mi inspiri incredere ^_^

1. cine drq ar cumpara asa cv?

"NU EXISTA RISCUL DE A PIERDE CONTUL "
2. cine ne asigura asta? ok.. 1e e absolut nimic, dar totusi, poate-ti da cate 1e mai multe persoane iar dupa cateva zile schimbi parola si se alege pla... cu acel 1e poate isi cumparau o paine ca sa aiba ce manca in ziua aia 🤦‍♂️

 

sa ma omor pt 4-5 lei? nu ti se pare absurd? Deja am inceput sa postez aici pe forum. Am reputati online cat de cat, zic eu, cauta mihay111, pe mai multe forumuri. Pot plati intermediar. Conturile sunt nefolosite de mult timp, si acum leakuite. Primul care cumpara, primeste. Daca exista o problema cu contul acela pe o perioada de 24h ii dau altul, no problem. Nu mai da "-rep" daca nu sunt tepar vere, ca n-ai dovezi 🙂

https://hot-boost.com/ - BOOST YOUR SOCIAL MEDIA CHEAP

10% OR 15% BONUS

hotgif.gif.185d8c798a98d98fd3bd8acb2b027ff6.gif

Link to comment
Share on other sites

8 minutes ago, mihay111 said:

sa ma omor pt 4-5 lei? nu ti se pare absurd? Deja am inceput sa postez aici pe forum. Am reputati online cat de cat, zic eu, cauta mihay111, pe mai multe forumuri. Pot plati intermediar. Conturile sunt nefolosite de mult timp, si acum leakuite. Primul care cumpara, primeste. Daca exista o problema cu contul acela pe o perioada de 24h ii dau altul, no problem. Nu mai da "-rep" daca nu sunt tepar vere, ca n-ai dovezi 🙂

nu te-a acuzat nimeni de tepe momentan, am dreptul de a da -rep cat timp o persoana nu-mi inspira incredere, deci nu te ambala degeaba, mi-am spus punctul meu de vedere, deci daca iti convine sau nu e abolsut treaba ta, nu sunt singurul care o gandeste in modul asta, stai linistit.

 

 

9KTP2ey.png

 

 

 

KuMvnHk.png

Sunt de moda veche | Inca mai cred in respect ????

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...