Jump to content

Vand cont de steam ..


MICristian
 Share

Recommended Posts

  • Username: monkeyxx

  • Ce vinzi?/cumperi?: Cont steam - level 54,gta v, rocket league, rust, ets 2 .. etc..

Dovada (că eÈ™ti în posesia produsului)(doar daca vinzi): https://imgur.com/gtK4uYh

PreÈ›/cat oferi: 20 euro

Detalii de contact: discord- monkeyxx#9283

Alte precizări: Vand contul asa de ieftin deoarece am vac ban pe csgo si asta scade din pret...

Link to comment
Share on other sites

Din cate stiu Contul de steam se poate recupera..

Doar daca ai cardul pe el si daca ii dai ticket cu dovezile ca jocurile au fost cumparate tine....si din pacate toate jocurile de pe acest cont au fost luate cu g2a- am dovezi , si nu pot face ticket pentru ca nu este acceptat felul asta de dovezi la ticket... si oricum de ce as da ticket ... nu ma tiganesc pentru 20 euro.... acum.. fie la increderea cumparatorului

Link to comment
Share on other sites

Doar daca ai cardul pe el si daca ii dai ticket cu dovezile ca jocurile au fost cumparate tine....si din pacate toate jocurile de pe acest cont au fost luate cu g2a- am dovezi , si nu pot face ticket pentru ca nu este acceptat felul asta de dovezi la ticket... si oricum de ce as da ticket ... nu ma tiganesc pentru 20 euro.... acum.. fie la increderea cumparatorului

In fine , bafta la vandut :)) 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...