Jump to content

Vladutz - CEL MAI ADV SCRIPTER DE LA CEAȘCA ÎNCOA `


SkillZAdV
 Share

Recommended Posts

Buuuuuna baieti prezint si eu acest specimen.

Vreau sa multumesc celui ce mi-a dat pozele (se stie el)

@MihaiADV nr 1

image.png.fa7c4c2b122ba3acb7f4d65130f593ee.png

Poze:

 unknown.png.9193ce378badc2fab0f312b593e26ddb.png

1004134377_unknown(2).png.d8affa2872d35824e1238ecbe622174f.png

Screenshot_20190906-154633_Discord.jpg.0a8fa2712bb08255af2ed057c81ac0b3.jpg

@Vladutz din cate am inteles cumpara sisteme de la anumiti scripteri de pe comunitate apoi le vinde mai scump si dupa face creatorul sistemului tepar, sa nu cumpere de la el, etc.

@Vladutz a cumparat gamemode ul downed acum aprox. o luna, recent l a facut public. 

image.thumb.png.2c15a4ae4616fd86ee341ab8887b5a21.png

 

Aveti grija de la cine cumparati servicii. 

image.png

88kEXNl.gif1jArj93.jpg

Link to comment
Share on other sites

Bun, și ce legături sunt în ss-urile alea că eu nu înțeleg?

Mănânci căcat din gură că vai dragă cumpără de la x și vinde mai scump, și el face persoana de la care a cumpărat țepar.Ai o dovadă pentru asta?

Ai atașat niște poze cum că a avut niște probleme la IPB.Ce legătură are cu "cel mai adv scripter".

Nimic din ceea ce ai postat nu se leagă între ele...Deci, este egal cu 0 din ceea ce încerci să arăți.

Link to comment
Share on other sites

Acum 3 minute, Adryan a spus:

Bun, și ce legături sunt în ss-urile alea că eu nu înțeleg?

Mănânci căcat din gură că vai dragă cumpără de la x și vinde mai scump, și el face persoana de la care a cumpărat țepar.Ai o dovadă pentru asta?

Ai atașat niște poze cum că a avut niște probleme la IPB.Ce legătură are cu "cel mai adv scripter".

Nimic din ceea ce ai postat nu se leagă între ele...Deci, este egal cu 0 din ceea ce încerci să arăți.

Am facut postu asta sa nu cumparati servicii de la el, daca tu esti prieten cu el n am ce sa ti fac, vorbesti in necunostinta de cauza.

 

Acum 5 minute, unlock a spus:

2 ratati

suntem mai multi ratati

88kEXNl.gif1jArj93.jpg

Link to comment
Share on other sites

Acum 1 minut, SkillZAdV a spus:

Am facut postu asta sa nu cumparati servicii de la el, daca tu esti prieten cu el n am ce sa ti fac, vorbesti in necunostinta de cauza.

Nu ai nicio dovadă frate.Că ți-a postat gm-ul pe net nu are nicio legătură.

Mai întâi vino cu dovezi și apoi poți cu adevărat un post în care poți spune că e țepar.

Singurul lucru ce te-a deranjat este că ți-a postat gm pe net.Și e neapărat că sunt prieten cu el, și tu ai fii făcut la fel pentru altcnv indiferent dacă ați fii fost prieteni sau nu.Când vezi niște poze care nu are nicio legătură cu titlul topicului.

Link to comment
Share on other sites

Acum 1 minut, Adryan a spus:

Nu ai nicio dovadă frate.Că ți-a postat gm-ul pe net nu are nicio legătură.

Mai întâi vino cu dovezi și apoi poți cu adevărat un post în care poți spune că e țepar.

Singurul lucru ce te-a deranjat este că ți-a postat gm pe net.Și e neapărat că sunt prieten cu el, și tu ai fii făcut la fel pentru altcnv indiferent dacă ați fii fost prieteni sau nu.Când vezi niște poze care nu are nicio legătură cu titlul topicului.

e clickbait bos traim in 2k19

88kEXNl.gif1jArj93.jpg

Link to comment
Share on other sites

Chiar acum, Leonard a spus:

Eu unul nu vad nicio dovada care sa confirme faptul ca reclamatul sa fie tepar sau ceva. Sunt doar niste conversatii care nu pot fi luate in calcul din diverse motive de securitate.

Daca aveam dovezi de teapa ii faceam reclamatie, am postat aici doar ca o avertizare

88kEXNl.gif1jArj93.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • Fresh locked this topic
  • Leonard unlocked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...