Jump to content

[include] giftbox dynamic


unkn0wn
 Share

Recommended Posts

Acum 1 minut, RebornAdv a spus:

exista discord daca vrei sa il cumperi. 

Eu  nu cumpar servicii pawn si in al 2 lea rand ce sa cumpar de la tine? Ca esti 0, doamne... imi amintesc de faza in care ti-am zis de switch si ai zis ca n-ai auzit de ea mai bine fac cum stiu eu :))

Edited by AlexxAdv
Link to comment
Share on other sites

Chiar acum, RebornAdv a spus:

=)))))))))))))))))))))))))))))))))))))) da-mi dovada ca sa creada lumea ca nustiu ce inseamna switch

Doamnee cat de ratat esti, ERAI LIVE BA RATATULE + CA ERAI SI CU MINE IN CONV CREZI CA STAU SA INREGISTREZ CE POATE ZICE UN RATAT? Ai sters live Ba

Ca iti dadeam lectii pe live in rasa ta de imi ziceau unii de pe live tau sa le dau discord meu si tu le ziceai ca nu ajut persoane si ca plm apoi ai sters live 

 

Link to comment
Share on other sites

e

Acum 3 minute, AlexxAdv a spus:

Doamnee cat de ratat esti, ERAI LIVE BA RATATULE + CA ERAI SI CU MINE IN CONV CREZI CA STAU SA INREGISTREZ CE POATE ZICE UN RATAT? Ai sters live Ba

Ca iti dadeam lectii pe live in rasa ta de imi ziceau unii de pe live tau sa le dau discord meu si tu le ziceai ca nu ajut persoane si ca plm apoi ai sters live 

 

esti prea distrus frate lasa-te nu am sters niciun live, sunt pe privat aproape toate mooooooor distrusu ma-tii, lasa-te de scripting ca nu e de tine.

Link to comment
Share on other sites

Chiar acum, RebornAdv a spus:

e

esti prea distrus frate lasa-te nu am sters niciun live, sunt pe privat aproape toate mooooooor distrusu ma-tii, lasa-te de scripting ca nu e de tine.

Asa gaseste-ti scuze, apara-te am cautat live si e sters coita

Link to comment
Share on other sites

Acum 55 minute, RebornAdv a spus:

=)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

ce e codu asta coaie, si ziceai ca esti mai sus de mine, moooooooooooooooooooooooooor eu zic sa renunti nu e de tine.

nu imi poti strica vanzarea cu codu asta handicapat + ca e facut si pe gm bigzone

si ce trb are daca e facut pe bigzone

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...