Jump to content

[REZOLVAT] Salutare


Cedry2k
 Share

Recommended Posts

  • Username :Cedry2k
  • Problema întâlnită: am o problema la sistemu ala al lui CosminAk47 cand vreau sa in compilez pe variabilele mele imi da pawno eroare si si inchide  (Gm burned)  include cu caprioare
  • Detalii despre problemă:-
  • Ce ai încercat să faci înainte să postezi?  
  • Alte detalii :-
Edited by Cedry2k
Link to comment
Share on other sites

1. adapteaza include-ul la variabilele tale.

2. daca zici ca ti se compileaza si apoi ti se inchide dintr-o data , inseamna ca ai prea multe erori in pawno .

3. include-ul are si el locul lui in gamemode , nu trebuie pus unde ni se scoala noua , ca altfel nu va ,merge sau primim erori la compilare.

4. daca nu reusesti , baga ce ai in include in gamemode si iti v-a fii mai usor cu el asa ..

 

vldgIri.png

YouTube : Click Redirect Channel

Discord : Arabu#9330

Canal Discord : Click To Join

Facebook : Click Facebook

Instagram : Click Instagram

Skype : Mita.Official

Așteptăm jucatorii de PUBG Mobile și pe serverul de Discord PUBG Mobile România!

Join PUBGM România

Respectă și vei fi respectat !

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, Marlboro said:

1. adapteaza include-ul la variabilele tale.

2. daca zici ca ti se compileaza si apoi ti se inchide dintr-o data , inseamna ca ai prea multe erori in pawno .

3. include-ul are si el locul lui in gamemode , nu trebuie pus unde ni se scoala noua , ca altfel nu va ,merge sau primim erori la compilare.

4. daca nu reusesti , baga ce ai in include in gamemode si iti v-a fii mai usor cu el asa ..

Pai l-am facut pe variabilele mele dar include-il este deja pentru burned, nu inteleg dc da atatea errori.

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...