Jump to content

[GAMEMODE] Floryn Zeco r39-5


ZeCo.F
 Share

Recommended Posts

Salut ma numesc ZeCo.F si astazi o sa va postez un gamemode loat de la 0 ...

Vreau sa va aduc la cunostinta ca anumite persoane ma cunosc dar nu pe cat vor ei .. sau pe cat ar vrea ei .. asa ca pana sa comentati va rog sa descarcati gm-ul si sa verificati ce mai este copiat de data asta.

 

Gamemode-ul este luat de la 0 ... este o versiunea de mysql r39-5.

Gamemode-ul contine asa: 

Sistem de login/register pe TD ! (sa nu va asteptati sa fie ceva complex, nu este ceva simplu si cat de cat frumos)

 

Daca va place aceest gm vreau sa dati in comentari +1 sau ori ce de bine ca sa stiu daca mai aduc ceva update la aceest gm si poate va postez si urmatoarea versiune !

Mai multe detalii gasiti voi in gm !

Link download: https://www76.zippyshare.com/v/1E2eDMs1/file.html

 

[INFO]: Maine la ora 21:00 (bine inteles in ora voastra, dat fiind faptul ca eu sunt in alta tara trb sa postez la o ora diferita, cei maturi vor intelege aceest lucru), voi posta un nou update la aceest gm (cat informativ [text] cat si practic)

 

Urmatorul update va contine asa:

Cateva comenzi de admin (cele utile)

Sistem de crash game... (ceva simplu nu va asteptati la ceva superior si complex pentru ca nu voi face asa ceva ca sa postez pe net).

+ ca m-am gandit sa trec din r39-5 intr-o versiunea de mysql avansata ... nush ramane de vazut aceest lucru, as dori cei care sunt interesati de aceest gm sa comenteze cu up +1 in comentari si cu pareri !.

 

Creau sa aduc la cunostinta ca ... aceest gm va fi adus la o forma cat de cat de stabila apoi va puteti face voi treaba cu el (treaba cu el in ce sens.. va puteti folosi de gm in moduri bune.. puteti invata cate ceva in sensul in care eu il voi face pentru asa zisele persoane noobi ... asa considera scripteri astea mari copii invatacei ... ramaneti aproape si voi face mult mai mult de atat... am multe in cap dar in timp !) Seara buna revin maine ora 21:00 cu edit ! Ceau !.

Edited by ZeCo.F
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...