Jump to content

GameMode Toxic-Gaming RPG (BIG EDIT BURNED) (ORAS PRINCIPAL SF)


skysv
 Share

Recommended Posts

Salut Leaks.Ro, dupa cum am precizat in gamemode-ul trecut m-am gandit pana la urma sa postez si acest gamemode (BURNED BEST EDIT).

Acest gamemode il voi face public doar daca strang 680 de subscriberi pe canal-ul meu de youtube.

Link: http://youtube.com/c/andreigb

NU AM NICI O POZA CU GAMEMODE-UL!

Gamemode-ul contine urmatoarele:

Sistem de accesorii

Sistem de garaje

Sistem crates

Sistem de tunning identic b-zone

Job-uri noi:

- Hacker (spargi calculatoare pentru bani.. website-uri.. etc..)

- Fermier (nu ca cel de pe celelalte servere, aici vei avea treburi diferite de ex: Mergi sa iei laptele de la vaci.. Ari cu tractorul pe camp etc..)

- Pescar (Vei primii o masina cu care vei merge intr-o locatie de unde vei lua o barca, mergi in larg.. prinzi in jur de 15 - 20 de pesti si te intorci la masina pentru a ii pune si a te intoarce pentru a ii vinde) [ACEST JOB POATE FI FACUT SI IN 2 PLAYERI PENTRU A PRINDE MAI MULTI PESTI]

Sistem de rob asemanator ca cel de pe b-zone

Sistem de PUBG

Sistem de Car Sumo

+ alte update-uri de care nu imi amintesc in acest update. Revin cu update daca mai adaug ceva pana strangem suma.

PS: Pe langa gamemode voi da si un panel care nu are legatura cu cel tip b-zone compatibil cu gamemode-ul!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

@Leonard @keNN. rezolvati cu frustratii astia cersetori de like-uri, pentru ca nu e ok sa-si posteze gm-ul si sa-si faca reclama. Puteti baga in regulament.. exista

This is the hidden content, please

 

E aiurea rau. Cersetori jegosi.

The optimist thinks that this is the best of all possible worlds, and the pessimist knows it. -- J. Robert Oppenheimer, "Bulletin of Atomic Scientists"

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...