Jump to content

[REZOLVAT] LY.inc.


AccountDeleted
 Share

Recommended Posts

 

  • Username :RebornAdv
  • Problema întâlnită:LY.inc
  • Detalii despre problemă:

    Salut, acuma cred o luna sau mai mult, am intrebat cum pot scoate limita de bani din banca(2kkk).

    @Leonard mi-a recomandat un include pe nume LY.inc l-am pus in gamemode, dar tot nu functioneaza, tot banii pe minus.

  • Ce ai încercat să faci înainte să postezi?:Sa trag un ochii peste include.
  • Cod sursa (recomandat pastebin.com) : include:  https://pastebin.com/q5jPvUu3
  • Alte detalii : Va rog un ajutor?
Link to comment
Share on other sites

22 minutes ago, Atrocity said:

cauta si tu prin gm 2000000000 sau 1999999999, nu stiu ce treaba are includeul ala, dar cauta suma de 2kkk sau 1,9kkk prin gm si poate gasesti ceva

Is eu asa nu stiu problema, asta, dar suma maxim pe 32 bit este de 2kkk si ceva, eu doar am cerut despre include si poate astept un raspuns de la @Leonard

Link to comment
Share on other sites

La 05.09.2018 la 15:50, Atrocity a spus:

cauta si tu prin gm 2000000000 sau 1999999999, nu stiu ce treaba are includeul ala, dar cauta suma de 2kkk sau 1,9kkk prin gm si poate gasesti ceva

Un integer poate sa fie maxim +2,147,483,647 | -2,147,483,647, el vrea sa depaseasca aceasta limita, nu are vreo interdictie in GM.

Cat despre acel include, nu te pot ajuta deoarece nu l-am folosit niciodata, sorry. 

Respecta si vei fi respectat.

 

BigInt Pawn:

Pacman C++: 

Snake C++:

Minesweeper C++:

 

mattbb.cash

leaks.ro

Link to comment
Share on other sites

  • Administrator
On 9/5/2018 at 3:13 PM, RebornAdv said:

Is eu asa nu stiu problema, asta, dar suma maxim pe 32 bit este de 2kkk si ceva, eu doar am cerut despre include si poate astept un raspuns de la @Leonard

Cauta prin gmul Golanii al lui [RW]Robi si gasesti un stock cu ajutorul caruia depasesti valoarea integer-ului.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...