Jump to content

Servicii - scripting


Kepe
 Share

Recommended Posts

Acum 5 ore, Dennis12 a spus:

So .. ce conteaza? Poate sa aiba si 1 post pe forumu' asta, si pe .com si pe multe alte forum-uri, parerea mea, crede-ma sunt multi oameni care au cunostiinte in PAWN si sunt cu mult mai buni decat maimutoii astia de pe aici .. sau de pe alte forum-uri, ca .. doar de d-astia dau in ultima vreme peste tot, fie leaks, fie sa-mp fie orice alt site :)) 

  

 Screenshot_1.thumb.png.48d60545eb8f3200127b8a7e8c0fa102.png

Chiar esti cineva .. nu am ce sa zic. 

Cand exista pawno si tu erai pe la suport pe acolo, mai aveai probleme in domeniu, ca si acum, totusi ai mai avansat de atunci, de ce sa mananc rahat ? ?nu le stii pe toate, nimeni nu le stie, asa ca nu iti mai da asa mari arfe cu "cauta Filip. si vezi cine sunt" .. ca nu esti nici pe departe ceea ce crezi. 

  

Cat despre @Kepe sau cum te cheama, nu imi pot face o parere despre tine atata timp cat nu vad nicio creatie + un cod de-al tau scris de la 0, no offense, dar oricine poate sa vina sa spuna ca stie toate limbajele de programare, face o prezentare frumoasa in topic si oamenii vin, ii cumpara "serviciile" si dupa primesc teapa .. ca na, si acum sa nu o iei in nume de rau, e doar un sfat, nu cred ca esti in masura sa oferi servicii PAWN la doar un an, crede-ma, de C++ ai spus ca ai 4 anii in spate, cum PAWN este un derivat din C++ sa zicem ca ai ceva experienta, daca ar fi asa cu C++ ul, dar totusi la un an nu esti in masura sa oferi servicii, parerea mea, bineinteles aceasta poate fi schimbata daca imi arati / ne arati (pana la urma toti avem dreptu' sa vedem) un cod sursa in PAWN scris de la 0 de catre tine pentru a ne putea forma o parere. 

  

Si asa, o mica invatatura pentru toti "Nu judeca o carte dupa coperta", cine stie poate tipu' asta Kapa sau Kepe chiar stie ceva si voi nu il recomandati, dar nici macar nu ati studiat un cod de al lui :)) 

cand era pawno inainte sa se inchida cu cateva luni nu mai apareamm pe la support :)) i am zis sa caute filip sa vada cine sunt gen ca zicea ca am cateva posturi si vin la el

Link to comment
Share on other sites

  • 4 years later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...