Jump to content

[REZOLVAT] Register/Login Intrebare


Yeed
 Share

Recommended Posts

Salutare, iarasi eu :)

Am o problema , fac un sistem de inregistrate/logare, dar cand dau sa intru pe server nu imi apar dialogurile. Imi apare doar bara cu spawn si ma spawneaza. Nici un dialog, cum pot rezolva? Ma poate ajuta cineva? 

Link to comment
Share on other sites

Si ai vrea sa te cred? Cum te-ai apucat tu fara cunostinte sa faci un sistem de register / login, tocmai cand a postat Edison un tutorial despre asta? =)) Pe cine crezi ca minti?

Ma poti ajuta, sau nu ? Acum invat daca te intereseaza.

Link to comment
Share on other sites

Ma poti ajuta, sau nu ? Acum invat daca te intereseaza.

Tu nu vrei tot sistemul? cand ai acolo toti pasii pe care i-a facut Edison, fa dupa el.. Daca nici sa faceti dupa 'dictare' nu sunteti in stare.. lasati-va.. si eu am invatat cu greu si nu m-a ajutat nimeni.

Link to comment
Share on other sites

Salutare, iarasi eu :)

Am o problema , fac un sistem de inregistrate/logare, dar cand dau sa intru pe server nu imi apar dialogurile. Imi apare doar bara cu spawn si ma spawneaza. Nici un dialog, cum pot rezolva? Ma poate ajuta cineva? 

reda clipul lui edison si fa exact cum face el :D

Link to comment
Share on other sites

Tu nu vrei tot sistemul? cand ai acolo toti pasii pe care i-a facut Edison, fa dupa el.. Daca nici sa faceti dupa 'dictare' nu sunteti in stare.. lasati-va.. si eu am invatat cu greu si nu m-a ajutat nimeni.

Atunci de ce mai exista acest topic pentru intrebari ? Este interzis sa intrebi sau care-i treaba?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...