Jump to content

Reclamatie - nobilzeus


CrestinuAdrian
 Share

Recommended Posts

daca mi-ai dat scam cu sistemu ala, zi mersi ca ti-am dat multe lucruri care valoreaza mai mult decat un cont care si la ala mi-ai luat emailu

Ce sistem am boule ca ai zis ca i l-ai dat cuiva in mortii tai de jegos , si ai sters mesajele!

 

http://prntscr.com/k8hb00 - zicea ca i a dat cuiva sistem pe contul pe care voia sa mi-l vanda si etc , dar coiosu a sters mesajele futu-l in gura.

Edited by CrestinuAdrian
Link to comment
Share on other sites

daca nu stergeai mesajele da, gata ca am alta treaba, vorbeste singur daca mai vrei

Deja ma enervezi ma boule ce pula mea ai , am sters eu vreun mesaj? Nu am facut nici o afacere cu tine boule doar am vrut sa iti cumpar un cont si mi-ai dat scam , si ai sters mesaje!! Ce mesaje am sters eu ARATA-MI ! Iti arat ca nu ai facut nici o afacere cu mine , si n-am sters nici un mesaj ? Idiotul sa ma sugi cu gura de toata pula ca nu stii altceva inafara sa minti!

Link to comment
Share on other sites

Deja ma enervezi ma boule ce pula mea ai , am sters eu vreun mesaj? Nu am facut nici o afacere cu tine boule doar am vrut sa iti cumpar un cont si mi-ai dat scam , si ai sters mesaje!! Ce mesaje am sters eu ARATA-MI ! Iti arat ca nu ai facut nici o afacere cu mine , si n-am sters nici un mesaj ? Idiotul sa ma sugi cu gura de toata pula ca nu stii altceva inafara sa minti!

@@Leonard sanctioneaza-i pe amandoi, ca amandoi sunt prosti.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...