Jump to content

[DELETED]Gamemode Temp-Zone Editat.


wHisKey7
 Share

Recommended Posts

Sunt vai de capul meu? Nu uita ca pe scripting, stii si tu ca nu ma faci, inainte imi dadeai hate ca nu stiu nimic, dar ai vazut si tu, orice sistem faceai, ma puneai sa ti-l rezolv, eu zic sa taci, am lucrat mult mai mult la gm fata de tine.

Habar n-ai nici tu sa scriptezi ma copile ma, stai drq si nu mai comenta.Ca nici tu nu stii, nu mai zi de alti.

Link to comment
Share on other sites

CE MA? =))))

Daca nu vezi bine am zis ca alea de pe net sunt niste vrajeli aiurite aruncate. Esti prea ... ca sa intelegi.

 

 

Tu esti prea prost ca sa intelegi ceva, si da, iti dau clasa oricand la orice ora.

 

 

12-13 ani? Am 16 prietene, te astept discord lolyadv#1155 sa vedem care are 12 ani. La inainte sa-mi comentezi, ma refer ca te-ai bagat aiurea in seama, dar 12 ani n-are ce sa inteleaga ;)

Ma faci sa rad coaie =))) Invata sa citesti toata fraza si dupa sa te gandesti la ce cacaturi sa scrii =)) esti penibil coaie =)))))))))))))))))))))))))))

 

 

9KTP2ey.png

 

 

 

KuMvnHk.png

Sunt de moda veche | Inca mai cred in respect ????

Link to comment
Share on other sites

CE VORBESTI MA? =)))))))))

Macar poti compara gamemode-ul meu cu cacatul asta de bigzone invechit? Ai tu pe cacatul ala iteratori, y_timers si toate astea?

Nu, cacat care pica la 100 de playeri. Legat de buguri, stai calm frate-miu, n-am niciun bug la ora actuala ;)

Si te rog eu frumos, numai compara asa ceva cu al meu. Da, am plecat si eu din bugzone, dar iti garantez, ca din bugzone a mai ramas cateva datele si niste variabile ;) Ce a fost pe eternal, a fost, la ora actuala numai e nimic din ce a fost.

A, in legatura cu "cacat care pica la 100 playeri", cei de la samp.engame.ro au folosit acest gamemode, pus de cristian aici, pe leaks, si aveau 110 si tick-urile erau 170+, iar lag ce sa vezi? nu era.

 

O poza am gasit, ca dovada, am stat sa o caut, doar ca sa vezi ca am drepate la ce am zis mai sus.

 

https://imgur.com/a/jQNuPDi am avut si la 120 + dar am pierdut-o.

Link to comment
Share on other sites

Ma faci sa rad coaie =))) Invata sa citesti toata fraza si dupa sa te gandesti la ce cacaturi sa scrii =)) esti penibil coaie =)))))))))))))))))))))))))))

Nu, tu esti penibil.

 

 

A, in legatura cu "cacat care pica la 100 playeri", cei de la samp.engame.ro au folosit acest gamemode, pus de cristian aici, pe leaks, si aveau 110 si tick-urile erau 170+, iar lag ce sa vezi? nu era.

 

O poza am gasit, ca dovada, am stat sa o caut, doar ca sa vezi ca am drepate la ce am zis mai sus.

 

https://imgur.com/a/jQNuPDi am avut si la 120 + dar am pierdut-o.

 

Parerea mea, m-am si uitat la codul ala, cacat.

Link to comment
Share on other sites

Daca vreti sa va intreceti care este mai bun la scripting, faceti o prin fapte, nu prin scris...

Respecta si vei fi respectat.

 

BigInt Pawn:

Pacman C++: 

Snake C++:

Minesweeper C++:

 

mattbb.cash

leaks.ro

Link to comment
Share on other sites

ma bucur ca am terminat cearta

Esti penibil =)) ai 16 ani pe drq.. din cate vad vrei sa ai mereu ultimul cuvant.. iar asa nu vei ajunge nicaieri in viata crede-ma :)) hai ca cedez eu ca deja imi sta pe pl "cearta" asta..

 

 

(Astept sa comentezi dupa ca sa ai tu ultimul cuvant asa cum vrei =) ) nabletule

 

 

9KTP2ey.png

 

 

 

KuMvnHk.png

Sunt de moda veche | Inca mai cred in respect ????

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...