Jump to content

forum


Recommended Posts

  • Administrator

Nu este din cauza forumului. Acel avertisment apare atunci cand Browserul (in cazul tau Chrome) ti-a adaugat domeniul in blacklist deoarece a constatat ca, continea virusi sau altele.

Pentru mai multe detalii: https://transparencyreport.google.com/safe-browsing/search?url=temp-zone.ro

 

sau

 

ZlmtmPi.png

Link to comment
Share on other sites

Nu este din cauza forumului. Acel avertisment apare atunci cand Browserul (in cazul tau Chrome) ti-a adaugat domeniul in blacklist deoarece a constatat ca, continea virusi sau altele.

Pentru mai multe detalii: https://transparencyreport.google.com/safe-browsing/search?url=temp-zone.ro

 

sau

 

ZlmtmPi.png

faza e ca nu-mi apare decat mie, ci apar la majoritatea oameniilor care-l acceseaza

 

Edit: sa inteleg ca e de la webhost, sau ce? Ca pe el are decat forumul, si panel-ul cumparat de la LolyAdv.

Edited by iCristiaNAdv
Link to comment
Share on other sites

Nu cred ca vei rezolva daca schimbi webhostul. Avertismentul imi apare si mie si multora nu doar tie.

Si cum as putea rezolva? Adica mna.. Tot ce e pe host, este de la LolyAdv, panel, el a instalat si forumul + tema IPB... 

Link to comment
Share on other sites

  • Administrator
Pe scurt:

 

Ai nevoie de un cont Google Webmaster. Adaugi site-ul tau pe acel cont apoi dai o scanare si iti va spune  ce fisier este infectat. Tu doar trebuie sa stergi acel fisier infectat si sa ceri o rescanare a site-ului.

O sa te puna sa descarci un fisier pe care va trebuii sa-l incarci pe host pentru a face o scanare.

 

Gen:

RmzfKby.png

 


Link to comment
Share on other sites

 

Pe scurt:
 
Ai nevoie de un cont Google Webmaster. Adaugi site-ul tau pe acel cont apoi dai o scanare si iti va spune  ce fisier este infectat. Tu doar trebuie sa stergi acel fisier infectat si sa ceri o rescanare a site-ului.
O sa te puna sa descarci un fisier pe care va trebuii sa-l incarci pe host pentru a face o scanare.
 
Gen:
RmzfKby.png
 

 

incerc acum.

Link to comment
Share on other sites

 

Pe scurt:
 
Ai nevoie de un cont Google Webmaster. Adaugi site-ul tau pe acel cont apoi dai o scanare si iti va spune  ce fisier este infectat. Tu doar trebuie sa stergi acel fisier infectat si sa ceri o rescanare a site-ului.
O sa te puna sa descarci un fisier pe care va trebuii sa-l incarci pe host pentru a face o scanare.
 
Gen:
RmzfKby.png
 

 

Nu mi-a aparut nimic, nu inteleg ce si cum

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...