Jump to content

Huawei P20 LITE, telefon de buget?


essex
 Share

Recommended Posts

       Vorba lui Buhnici, in ziua de azi nu mai exista telefoane proaste, la modul in care era inteles acest cuvant acum cativa ani. Eu sunt de parere ca pe un telefon nu are rost sa platesti mai mult de 2000 de lei, fiindca toate fac aceleasi lucruri(stam pe net, facebook, insta, poate mail si youtube iar lucrurile astea le fac la fel de bine toate telefoanele) Drept urmare, ca o persoana care vrea ce e mai bun pt banii dati, in fiecare an imi aleg cel mai bun mid range de pe piata.  Deci:

Pro:

 - android oreo(in zona asta de pret inca nu se ofera asa ceva)

- ecran superb, pe toata dimensiunea telefonului, merge perfect, oriunde ai apasa

- nu agata, nu sacadeaza, nici macar facebook cum am auzit aici, deci performante foarte ok

- design frumos, nu la fel de premium ca Samsung, dar e ok

- camera foarte buna daca nu ai asteptari de fotograf profesionist

- recunoasterea faciala functioneaza wow

Contra:

- sunetul e destul de ciudat

- poate as fi preferat un procesor mai puternic

Despre baterie nu comentez fiindca toate telefoanele noi tin o zi si seara il pui la incarcat. Asta nu mai e demult un criteriu de departajare. In concluzie, daca vrei un best-buy pana in 2000 lei din 2018 si nu vreun varf de gama lansat prin 2015, asta e telefonul tau.

 

Acest comentariu nu a fost creat de mine, doar putin editat!

 

6BHvC.gif.b3b68ca49496ac435560a60fcf91669d.gif

 

Link to comment
Share on other sites

Sunt telefoane mult mai bune decât ăsta la acest preț. Oricum și ăsta e un telefon destul de performant pentru prețul lui, dar nu e chiar de buget, pentru că nu cred că sunt oameni care să dea 2000 lei pe un telefon.

Link to comment
Share on other sites

Sunt telefoane mult mai bune decât ăsta la acest preț. Oricum și ăsta e un telefon destul de performant pentru prețul lui, dar nu e chiar de buget, pentru că nu cred că sunt oameni care să dea 2000 lei pe un telefon.

Iti sustin opinia dar care ar fi acele telefoane ?

 

6BHvC.gif.b3b68ca49496ac435560a60fcf91669d.gif

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...