Jump to content

DarkMind România - darkmind.ro


Needless
 Share

Recommended Posts

Salut,
Am decis să deschid acest topic cu scopul de a afla părerile voastre despre comunitatea DarkMind.
Suntem online din data de 29 feb
ÃŽn mare parte, aÈ™ dori să aflu părerile voastre referitoare la design, dar È™i la structura forumului: ce vă place, ce nu vă place, ce aÈ›i vrea să schimbăm etc.
Sunt binevenite atât părerile pozitive, cât și cele negative.

Link forum: https://darkmind.ro/forum

 

Link to comment
Share on other sites

Ținând cont că activați deja de trei luni în acest domeniu, bănuiesc că ați căpătat câteva informații legate de o comunitate și de popularea acesteia, așadar eu voi spune doar aspectele negative ale comunității.

 

◠tema aleasă, aduce foarte mult cu fosta temă a celor de la dust2.

◠faptul că nu s-a lucrat la un logo pentru comunitate, a fost făcut ceva foarte simplu.

◠ținând cont că sunteți o comunitate românească și vă doriți să vă extindeți în această țară, nu trebuia să puneți numele categoriilor și descrierea acestora în limba engleză.

◠gradele de pe forum nu sunt cu nimic diferite față de alte comunități, în mare parte sunt aceleași grade și aceleași culori.

◠nu v-ați obosit prea mult cu popularea serverelor de counter strike și nici a comunității.

◠există activitate pe forum doar din partea fondatorilor.

62YhqdA.png

GFX Designer - Leaks.ro
62YhqdA.png

Link to comment
Share on other sites

 

Ținând cont că activați deja de trei luni în acest domeniu, bănuiesc că ați căpătat câteva informații legate de o comunitate și de popularea acesteia, așadar eu voi spune doar aspectele negative ale comunității.
 
◠tema aleasă, aduce foarte mult cu fosta temă a celor de la dust2.
◠faptul că nu s-a lucrat la un logo pentru comunitate, a fost făcut ceva foarte simplu.
◠ținând cont că sunteți o comunitate românească și vă doriți să vă extindeți în această țară, nu trebuia să puneți numele categoriilor și descrierea acestora în limba engleză.
◠gradele de pe forum nu sunt cu nimic diferite față de alte comunități, în mare parte sunt aceleași grade și aceleași culori.
◠nu v-ați obosit prea mult cu popularea serverelor de counter strike și nici a comunității.
◠există activitate pe forum doar din partea fondatorilor.

 

Nu seamănă cu deloc cu tema dust2, şi după cum vezi sunt făcute de acelaşi autor, gradele de pe forum sunt ca celelalte forumuri? Eu chiar nu ştiu la ce te ai uitat !
 
Păi normal că nu ne am obosit să populăm serverele de counter strike, pentru că sunt afiliate, ce treabă avem noi cu ele? Noi ne bazăm pe alte jocuri, în curând vom deschide servere de tf2, şi voi redeschide şi serverele de left, şi nu sunt de 3 luni în domeniu, sunt de aproape 10 ani cu comunităţile, în fine asta nu contează.
 
Noi ne bazăm mai mult pe publicul străin, nu cel roman:)) a vrut să luăm domeniu internaţional, doar că cine dă pe domeniu darkmind.com aproape 3 mi de euro?
Link to comment
Share on other sites

 

Nu seamănă cu deloc cu tema dust2, şi după cum vezi sunt făcute de acelaşi autor, gradele de pe forum sunt ca celelalte forumuri? Eu chiar nu ştiu la ce te ai uitat !
 
Păi normal că nu ne am obosit să populăm serverele de counter strike, pentru că sunt afiliate, ce treabă avem noi cu ele? Noi ne bazăm pe alte jocuri, în curând vom deschide servere de tf2, şi voi redeschide şi serverele de left, şi nu sunt de 3 luni în domeniu, sunt de aproape 10 ani cu comunităţile, în fine asta nu contează.
 
Noi ne bazăm mai mult pe publicul străin, nu cel roman:)) a vrut să luăm domeniu internaţional, doar că cine dă pe domeniu darkmind.com aproape 3 mi de euro?

 

Cum sa dai 3mii de euro pe un domeniu? Ma faci sa rad =)))

PRO: Imi place design-ul comunitatii.

CONTRA: Nu imi plac gradele. 

Link to comment
Share on other sites

Am sa iti spun si eu parerea mea.

  1. Categoriile sunt in engleza, desi comunitatea este romaneasca.
  2. Numele gradelor [unele] sunt chiar stupide.
  3. Fontul ales la grade/etc nu sunt bune pentru acea tema.
     
Edited by KeNNy
  • Servicii - aici
  • KeNNy Shop - aici                         
  • KeNNy Moduri - aici                                            
  • Tema by KeNNy - aici
  • Panel by KeNNy - aici
  • My channel - YouTube
  • My profile - Facebook
Link to comment
Share on other sites

 

Am sa iti spun si eu parerea mea.

  1. Categoriile sunt in engleza, desi comunitatea este romaneasca.
  2. Numele gradelor [unele] sunt chiar stupide.
  3. Fontul ales la grade/etc nu sunt bune pentru acea tema.

     

 

 

se vede ca esti moldovean..

tu ai vazut ce am scris pana acuma ?  sau nu sti sa citesti ?

 

NU NE BAZAM PE MEMBRI ROMANI CI PE STRAINI, vazusi acuma ? 

Edited by Needless
Link to comment
Share on other sites

se vede ca esti moldovean..

tu ai vazut ce am scris pana acuma ? sau nu sti sa citesti ?

 

NU NE BAZAM PE MEMBRI ROMANI CI PE STRAINI, vazusi acuma ?

Vezi cum vorbesti pisi, atunci schimba domeniul fluturaÈ™.

Atata timp cat domeniul e .ro ar trebui sa fie totul in romana.

  • Servicii - aici
  • KeNNy Shop - aici                         
  • KeNNy Moduri - aici                                            
  • Tema by KeNNy - aici
  • Panel by KeNNy - aici
  • My channel - YouTube
  • My profile - Facebook
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...