Jump to content

Vand landing page FIVEM/GTA


dOc
 Share

Recommended Posts

  • Ambassador
Acum 13 minute, dOc a spus:

Ultimu meu comentariu, la restul dau report.Aici nu dau ca nu prea se ocupa sa ti-l stearga.

Rectifica ce ai scris : Au parintii mei bani, eu sunt o lepra si am incercat sa fiu web developer dar imi stergeau oamenii ( spre ex: ken ) toate temele dupa 2 zile ca erau facute ca dracu de urate si buguite si vai de steaua lor.Asa da, si cand lasi comentarii, aduna te rog tot ce ai prin neuronii aia, si incearca sa frazezi macar ceva inteligent.Ti-am dovedit ca si tovarasii tai au inteles in poza aia ca  e destul, numai tu copil prost si amarat continui, ca nu ai ce sa faci cu viata ta.Iar daca eu la 27 de ani sunt babac inseamna ca trebuie sa vezi un psiholog dragul meu.

Hai, cum am zis mai sus, mars din topicurile mele, ca esti fix acul din carul cu fan, adica inexistent.

Temele n-au fost sterse din motivu ala (s-au speriat cand a fost spart forumu de niste rusi creezand ca eu am pus ceva in tema cand de fapt a fost o problema de securitate — Staff chat pe discord la ei inca exista probabil), incercarea nu isi are rostul fiindca am vro 200 de clienti care mi-au cumparat temele (pana acum intr-un an, fara niciun fel de problema (dovezi daca vrei imi lasi DM) — Sunt inactiv pe ele de cateva luni incoace.

Ce treaba are Sixty in toata conversatia asta ca pana la urma eu cu el ma inteleg foarte bine si vorbim aproape zilnic (ce mi-a scris acolo nu a fost cu intentie rea ca idee) si pana la urma de ce vorbesti la plural? Esti schizofrenic? — Eu te inteleg pe tine ca ai un proiect in care vorbesti la plural dar nu toti avem "tovarasi" imaginari.

Cu ce incerci sa ma ataci domnule "asta e ultimu meu comentariu" / "iti dau report" ca nu inteleg, inainte ziceai de proiectele mele buguite insa tu faci acelas cacat ca si mine acu ca parinti mei is bogati si ca-s o lepra? Si ce, ti-e ciuda ca n-ai dus asa viata?

Esti 0027 — 0 realizari, 0 creier, 27 de ani incercand sa fie cineva.

OY8gQY.gif

steam // last.fm // spotify

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...