Jump to content

Reclamatie - MrReacher


DragosDAS
 Share

Recommended Posts

  • Username-ul tău: DragosDAS

Username-ul celui reclamat: MrReacher

Detalii: Probabil deja stiti situatia, am primit remove si ban de pe server-ul de discord de pe leaks.ro pentru motivul ca am abuzat de comanda mute, am dat mute unui membru fara motiv pentru 999999999999999999999 secunde si i-am picat botul lui MrReacher.

Dovezi (screenshot-uri, video-uri): n-am acum ce dovezi sa dau, dar ramane sa zic la alte precizari tot ce e de zis.

Alte precizări: Aparent se vrea scandal.

Dar hai sa ne uitam aici: https://gyazo.com/ca8b871e9115d9ad643415f43700ce57 asta cum se numeste? Nu se numeste tot abuz. sau keNN e exclus? Uite, kenn nu a primit remove (nici n-ar putea sa primeasca) nu a fost sanctionat, eu am facut exact acelasi lucru ca si keNN, dar am primit remove si ban. 

Unde este egalitatea dintre oameni? Daca keNN nu a primit nimic pentru ca mi-a dat mute 99999 secunde, eu de ce iau remove si ban pentru ca am facut exact acelasi lucru ca si el?

Am abuzat, bun, si keNN a abuzat, dar acum e vina lui Reacher pentru o afurisita de limita. Daca aveai o limita la bot, automat nu pica botu, keNN nu abuza, eu nu abuzam toata lumea era fericita.

Nu spunea MrReacher ca a citit TOS-ul de la Discord si nu ai voie sa faci reclama in mesaje private? Blaw a facut asta si l-a amenintat ca poate primi ban de pe Discord, dar hai sa ne uitam aici: https://gyazo.com/701cd551e7956cc2cc81152a0f02c0ed asta cum se numeste, nu tot reclama in privat, nu poate MrReacher sa il reclame pe keNN pentru ce a facut el? Iar sunt diferente intre oameni? https://gyazo.com/7918895ee4852d28b8582d0818ed4663 a facut chiar de 2 ori.

Daca nu primesc gradul la loc, vreau sa iau unban de pe discord-ul de pe Leaks iar Reacher sa-si schimbe comportamentul si modul de gandire. Daca vrea sa respecte regulamentul, sa-l respecte pentru toti membrii.

Link to comment
Share on other sites

  • Administrator

1.keNN e fondator/admin pe comunitate, poate face ce vrea, nu trebuie sa il sanctioneze nimeni.

2. Botul este inca in beta, tu stiind problema, ai abuzat de ea, daca membrul incalca regulamentul, puteai sa ii dai mute 5m, nu 999999999 fara motiv.

Link to comment
Share on other sites

  • Administrator

@@ViewS bun, dar daca fondatoru a facut asta si n-a primit nimic, eu de ce sa primesc? Sa fie egala situatia.

Pai keNN cand a dat mute `9999` nu stia de aceasta problema, tu erai constient ca o sa pice botul cand ai facut asta.

Si cum am zis si mai sus, nu ai cum sa reclami un fondator atata timp cat poate face ce vrea pe comunitate.

Link to comment
Share on other sites

  • Administrator

@@ViewS deci tu te-ai simti perfect daca ai fi pe o comunitate moderator si fondatorul ei sa faca ce vrea muschiul lui, iar tu sa iei remove pentru ca ai repetat ce a facut el?

 

da tu la scoala poti sa reclami directorul ca ti-a interzis sa folosesti telefonul in ora?

 

Cam asta e 'logica' ta.

Link to comment
Share on other sites

  • Administrator

@@ViewS deci tu te-ai simti perfect daca ai fi pe o comunitate moderator si fondatorul ei sa faca ce vrea muschiul lui, iar tu sa iei remove pentru ca ai repetat ce a facut el?

 

 

Atunci hai sa abuzam toti de comenzi sa vedem ce iese.

Spune un motiv, de ce i-ai dat mute lui L1on pentru `99999999999999999999999999999999999999` secunde si ce a încălcat.

Link to comment
Share on other sites

  • Administrator

@@ViewS pai, fondatorul sau 'directorul' n-ar trebui sa fie un exemplu pentru moderatorii lui? Exemplul lui keNN a fost sa abuzeze de comanda si eu ca moderator sa-i iau exemplul?

 

Ti-am mai explicat de 2 ori, keNN cand a dat acel mute NU AVEA DE UNDE SA STIE ca pica botul, tu stiind ca pica botul, de ce ai dat mute?

Daca continui sa repeti incontinuu aceeasi intrebare, inchid reclamatia ca n-am cu cine sa vorbesc.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...