Jump to content

Vand Tema asemanatoare OG-LIFE


ice
 Share

Recommended Posts

  1. Username:kxthin
  2. Varsta16
  3. Ce vinzi?:Tema IPS
  4. Dovada (că sunteti in posesia produsului) OBLIGATORIU: https://prnt.sc/dO2GPeBigN0k https://prnt.sc/FGo82qqe-SMx
  5. Pret:10 euro 
  6. Detalii de contact: discord: ogxkxthin#7130
  7. Alte precizari: salut vand aceasta tema deoarece nu am ce face cu ea ofer support 7 zile de la cumpararea produsului. accept doar psf si paypal
  8.  
Edited by ice
Link to comment
Share on other sites

Acum 43 minute, eternity a spus:

vinzi o temă IPS editată de la deflection de către KennyAdv (??) care este pe internet găsită acum? gg.

E tema carbon dupa net modificata de mine sa arate 1 la 1 te asigur ca nu este nicaieri pe net si daca da astept link cheers

Edited by ice
Link to comment
Share on other sites

  • Ambassador
1 oră în urmă, ice a spus:

E tema carbon dupa net modificata de mine sa arate 1 la 1 te asigur ca nu este nicaieri pe net si daca da astept link cheers

Au fost niște teme de a le lui Kenny puse care erau asemănătoare cu ce ai tu dar mă rog nu e nici cine știe schimbat față de tema carbon așa că prețul e egal cu 0.

Bafta la vanzare 😉.

OY8gQY.gif

steam // last.fm // spotify

Link to comment
Share on other sites

Acum 3 minute, eternity a spus:

Au fost niște teme de a le lui Kenny puse care erau asemănătoare cu ce ai tu dar mă rog nu e nici cine știe schimbat față de tema carbon așa că prețul e egal cu 0.

Bafta la vanzare 😉.

zic sa lasi arfele de "dizainar" cu mine 😉

Link to comment
Share on other sites

  • Ambassador

Din câte am înțeles are 3 conturi banate (cu asta 4) și este deja cunoscut sub numele de "AntiExE" deci am să închid toate topicurile lui de vânzare și recomand tuturor să nu facă afaceri cu el fiindcă tipul în trecut a plăguit și a încercat să le vândă ca la un moment dat să fie descoperite și el să își ia keyboard-ul în brațe și să înjure persoanele.

T/C.

OY8gQY.gif

steam // last.fm // spotify

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...