Jump to content

Servicii Scripting


Elkes
 Share

Recommended Posts

  • Username: Elkes
  • Varsta: 18
  • Ce fel de servicii oferi?: scripting
  • Pret: -
  • Detalii de contact: Elkes#0656
  • Alte precizari: Nu cer bani, vreau doar sa veniți cu hosturi de calitate și sa fie jucatori pe server. Restul detaliilor le discutam in privat.
Link to comment
Share on other sites

daca oferi servicii scripting gratis, pentru ati dezvolta cunostintele in pawn, recomand si succes din partea mea.

daca cu plata mai munceste si vino cu un portofoliu, si cu experienta in spate.

    _________________________________________________
    |                                                        _________             |
    |    |    /          /|        |\            |      /                   \          |
    |    |  /        /   |          |  \          |      |                              |
    |    |/       /     |           |    \        |      |                              |   
    |    |\              |           |      \      |      |        _____            |
    |    |  \            |           |        \    |      |                 \           |
    |    |    \          |           |          \  |      |                   |          |
    |    |      \        |           |            \|      \_________/           |
    |_______________________________________________|

Link to comment
Share on other sites

2 hours ago, regeletau said:

daca oferi servicii scripting gratis, pentru ati dezvolta cunostintele in pawn, recomand si succes din partea mea.

daca cu plata mai munceste si vino cu un portofoliu, si cu experienta in spate.

Am și menționat ca nu cer bani, singura “cerința” e ca serverul sa aibă playeri. Multumesc pentru sfat.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...