Jump to content

[REZOLVAT] problema gps


Radhe
 Share

Recommended Posts

Username: Radhe
Problema întălnită: Deci cum pot modifica /gps deoarece am observat o problema ca in gps la ls sunt si locatii din lv, din lv sunt locatii si din ls.. si gps-ul pe sf nu imi functioneaza nu imi pune checkpoint pe bizz-ul dorit.
Detalii despre problemă: Deci cum pot modifica /gps deoarece am observat o problema ca in gps la ls sunt si locatii din lv, din lv sunt locatii si din ls.. si gps-ul pe sf nu imi functioneaza nu imi pune checkpoint pe bizz-ul dorit.
Ce ai încercat să faci înainte să postezi?: Nimic, nu stiu ce sa fac.
Cod sursă (recomandat pastebin.com) : Nu stiu ce cod sursa sa va las, spuneti-mi iar eu va voi lasa codul sursa.
Alte detalii: Multumesc.

Link to comment
Share on other sites

Salut, dacă nu ne lași un cod la sursă noi nu te putem ajuta.

Pune pe pastebin dialogu cu locations mai exact DIALOG_LOCATIONS si comanda CMD:locations sau cum ai acolo.

 

Link to comment
Share on other sites

1 oră în urmă, MrTea a spus:

pentru ca sunt setate prost coordonatele, d'aia

Uraaa.... asta stiam si eu, dar cum le modific nene. Ca era logic ca-s coordonatele puse gresit..

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, Radhe said:

Uraaa.... asta stiam si eu, dar cum le modific nene. Ca era logic ca-s coordonatele puse gresit..

Pe langa faptul ca esti bum-bum in pawno, ca nici o coordonata  nu stii sa schimbi, mai esti si nesimtit! 

1. Invata sa pui o intrebare coerenta!

2. Deschizi frumos sa-mp, te duci la check point-ul pe care ti-l pune gps-u atunci cand selectezi o locatie, dai /save, cauti coordonatele in GM cu CTRL+F si modifici cu coordonatele pe care le vrei!

Link to comment
Share on other sites

1 oră în urmă, MrTea a spus:

Pe langa faptul ca esti bum-bum in pawno, ca nici o coordonata  nu stii sa schimbi, mai esti si nesimtit! 

1. Invata sa pui o intrebare coerenta!

2. Deschizi frumos sa-mp, te duci la check point-ul pe care ti-l pune gps-u atunci cand selectezi o locatie, dai /save, cauti coordonatele in GM cu CTRL+F si modifici cu coordonatele pe care le vrei!

Bine, tu desteptul planetei, daca ti-am spus ca coordonatele nu sunt, esti batut in creer? AM INCERCAT SI ASA COPIL IMPERTINENT CE ESTI

Link to comment
Share on other sites

3 minutes ago, Radhe said:

Bine, tu desteptul planetei, daca ti-am spus ca coordonatele nu sunt, esti batut in creer? AM INCERCAT SI ASA COPIL IMPERTINENT CE ESTI

Tu ai ,,creer" ,,pesedistule" 

ON: Rescrie de la 0 sa fie!

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...