Jump to content

[Proiect] - Panel Bladex compatibil Burned


Recommended Posts

  • În acest topic voi posta updateurile pe care pe aduc panelului. Nu sunt un Web Developer, și nici nu mă consider unul, acest lucru îl fac strict din plăcere. Deasemenea, o mare parte din Panelul Bladex este mai greu de facut compatibilă, iar din acest motiv, proiectul o să dureze mai mult timp.
  • Imagini: https://imgur.com/a/dAP6vJC

 

Update 0.1:

  • Am facut parțial pagina de Home. Din cate vedeți din poze, în loc de nume apare ID-ul, însă voi rezolva asta.
  • Pagina de profil este aproximativ gata ca aspect vizual. Mai trebuie doar sa termin toate funcțiile de la admini (Ban, Kick, Warn, etc.)
  • Pagina de updates este gata.
Edited by 4Gamers
Link to comment
Share on other sites

Acum 1 minut, 4Gamers a spus:

 

Mersi, insă nu știam că si tu lucrezi tot la așa ceva.

eu l-am terminat insa imi cere multe errori in caz ca nu stii ceva cauta pe youtube sunt 2 video-uri in care face acelasi panel compatibil ! Succes

Link to comment
Share on other sites

Update 0.2

  • Rezolvate toate erorile de la următoarele pagini:
  1. Administrație ;
  2. Activitate ;
  3. Liderii Facțiunilor ; 
  4. Caută Jucător ;
  5. Recuperare ;
  6. Cereri Unban ;
  7. Sugestii ;
  8. Buguri Întalnite ;
  9. Reclamații ; 
  10. Case ;
  11. Businesses ;
  12. Dealership ;
  13. Facțiuni din joc ; 

 

  • Mai multe pagini au fost scoase, deoarece erau inutile și nu iși gaseau loc in acest panel ;
  • Am început să lucrez la pagina de gift, unde am facut aproape tot, mai puțin funcția de Share pe Facebook. Pentru a face acea funcție e nevoie de un App ID, care nu prea am chef să îl fac. 
  • Pagina de aplicații este gata.
  • Am adăugat mai multe tabele în baza de date, pentru a nu pierde din funcțiile panelului. 

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...