Jump to content

RPG.PNNDZX.RO - RESPECT FOR ALL MEMBERS!


pnndzxreal
 Share

Recommended Posts

Background.png

Salut, comunitatea `PNNDZX`, se va redeschide in data de 26 aprilie la ora 20:00.

❤️ IP: 89.34.25.9:7777
❤️ Forum: http://forum.pnndzx.ro
❤️ Panel: http://panel.pnndzx.ro

- Bonus: 100,000,000 + LEVEL 3 + 300 DIAMODS (PERFECT PENTRU CONT VIP, CU CARE PRIMESTI 2 DIAMONDS + 100 EXPERIENTA LA FIECARE PAYDAY ???? ).

- De ce sa alegi acest server cand exista serverele mari, gen b-zone, nephrite, og-times, b-hood, pai, noi iti oferim o sansa la o functie, sa stai mai chil, sa intri intr-o actiune, si bineinteles ai mai multe posibilitati.

- (Q): Pai chiar si daca iau o functie sa zic, creezi ca o sa ai playeri?

- (A): Asta depinde de noi, o sa facem reclama, o sa luam promovare, pentru ca fara ea, suntem ca pestele pe uscat, astea sunt cam toate serverele.

- Updateuri o sa fie postate din zi, in zi, adica in fiecari zi o sa fie lucuri noi pe server , cum ar fi ->

- PNNDZX Code -> /usecode - cod-ul introdus corect = rp, pp, cash, rob points.

- Avem un spawn special pentru a da un aspect cat mai frumos server-ul.

- Avem multe sisteme diferite, un easter quest, unde trebuie sa colectezi 100 oua si vei primi: 140.000.000$, 1000 experienta, 20 puncte rob, 20 puncte escape, 400 Diamonds, 1 level up, 1 slot pentru vehicule.

- Avem sistem automat de experienta / bara de experienta care iti arata cata experienta ai / si care trebuie sa acumulezi.

- Avem un sistem de pet, destul de avansat, acesta oferind 50.000$ per level la payday.

- Daca primesti levelup primesti o suma random de diamonds intre 5 si 10 pp.

- Sistem de ruleta / Sistem de Crates / Sistem de Rainbow Car / Insula speciala + skinuri premium cu beneficii la job/ BitCoin System

- Sistem de anunturi pe panouri, si multe altele.

- Am adaugat multe altele, dar am uitat de ele, infine, puteti trage un ochi la deschidere.

                                                                                                                Cu stima, pnndzx.

Edited by pnndzxreal

  

logo.png?rv=1568407994

DEVELOPER | ARTIST | MARKETING & SEO | PRODUCER

Contact me:

instagram  | facebook  |  email | discord

Owner at: 

WWW.MINDWEB.RO

 

Link to comment
Share on other sites

Pana acum nu văd nimic unic, oricum succes..

    _________________________________________________
    |                                                        _________             |
    |    |    /          /|        |\            |      /                   \          |
    |    |  /        /   |          |  \          |      |                              |
    |    |/       /     |           |    \        |      |                              |   
    |    |\              |           |      \      |      |        _____            |
    |    |  \            |           |        \    |      |                 \           |
    |    |    \          |           |          \  |      |                   |          |
    |    |      \        |           |            \|      \_________/           |
    |_______________________________________________|

Link to comment
Share on other sites

Acum 2 ore, K1nG a spus:

Pana acum nu văd nimic unic, oricum succes..

Eu nu spun  ca am un server cu sisteme unice, eu am un server cu sisteme ca pe orice server rpg, doar ca in stilul meu.????

  

logo.png?rv=1568407994

DEVELOPER | ARTIST | MARKETING & SEO | PRODUCER

Contact me:

instagram  | facebook  |  email | discord

Owner at: 

WWW.MINDWEB.RO

 

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...