Jump to content

Proiect Shaden.ro


Stanciu
 Share

Recommended Posts

Ce este Shaden.ro?

Shaden.ro este o comunitate de gaming bazata pe SA:MP, in momentul de fata fiind in curs de dezvoltare.

De ce sa te joci pe Shaden.ro?

Shaden.ro are o comunitate unita, un staff foarte bun si servere de calitate inalta (SA:MP)

Ce trebuie sa stii despre Shaden.ro?

Comunitatea a fost infiintata de catre Stanciu (eu), alaturi de Dragos (Aotw). 

Scripterul serverului de SA:MP este Yashin.

Serverul este in lucru deoarece lucram la gamemode (de la 0).

Serverul a fost infiintat prima data de catre Tobby care a renuntat imediat dupa deschiderea serverului si am decis sa fac eu server pentru ca ma implicasem deja foarte mult in acest proiect si nu voiam sa ma las batut asa de usor.

Staff-ul este alcatuit din persoane foarte pricepute cum ar fi: Wooden, Cataclysm., Axpen, Skyled, etc.

Serverul se va deschide cand o sa avem gamemode-ul pus la punct, pana atunci puteti intra pe discordul nostru si sa jucati pe serverul beta pentru a testa sistemele si a raporta buguri sau pentru a lasa sugestii.

Discord: https://discord.gg/mU632zu

 

 

 

 

 

STANCIU

TOTI SUNTETI SMECHERI DUPA ECRAN

Link to comment
Share on other sites

Acum 1 minut, Filip a spus:

Ce e cu scripterul ala? :))) de cand a aparut ala peste noapte si vrea sa faca gm de la 0? :)))) copiaza din bigzone, asa e nu?

 

Sa i spui sa nu mai dea ban cand vede ca se simte amenintat

Care e problema ta cu el? Nu trebuie sa fie cunoscut ca sa stie sa scripteze ???? Ma gandeam ca o sa comenteze tot felul de prosti aiurea

STANCIU

TOTI SUNTETI SMECHERI DUPA ECRAN

Link to comment
Share on other sites

Acum 3 minute, Stanciu a spus:

Care e problema ta cu el? Nu trebuie sa fie cunoscut ca sa stie sa scripteze ???? Ma gandeam ca o sa comenteze tot felul de prosti aiurea

ma amuzi nepoate, ma anunti cand o sa iti dai seama ca nu stie sa scripteze :)))

Edited by Filip
Link to comment
Share on other sites

Acum 1 minut, Filip a spus:

ma amuzi nepoate, ma anunti cand o sa iti dai seama ca nu stie sa scripteze :)))

Nu inteleg care e problema ta cu el. Pe discord ai spus ca nu il cunosti.

STANCIU

TOTI SUNTETI SMECHERI DUPA ECRAN

Link to comment
Share on other sites

Acum 1 minut, Stanciu a spus:

Nu inteleg care e problema ta cu el. Pe discord ai spus ca nu il cunosti.

Pai normal ca nu il cunosc daca e un necunonscut, n am nici o problema cu el, se da ceea ce nu e, daca avea o vaga in el nu imi dadea ban si imi arata si mie ce a facut el

Link to comment
Share on other sites

Chiar acum, Filip a spus:

Pai normal ca nu il cunosc daca e un necunonscut, n am nici o problema cu el, se da ceea ce nu e, daca avea o vaga in el nu imi dadea ban si imi arata si mie ce a facut el

Nu conteaza ce a facut. Asteapta sa urcam gm-ul pe host si o sa vezi. Ti-a dat ban pentru ca ai intrat si ai inceput sa comentezi aiurea. 

STANCIU

TOTI SUNTETI SMECHERI DUPA ECRAN

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...