Jump to content

(Tutorial): #1 Sistem RainBow;


AleksandruAdv
 Share

Recommended Posts

Chiar acum, WARfree a spus:

Tutorial prost explicat, trebuia sa explici cam fiecare linie cod , ex: de ce creezi un timer, ce face fiecare verificare deoarece nu vor lucra toti pe acelasi gm ca tine si e posibil sa primeasca erori .

Pur si simplu le adaugi in gamemode si cam asta e -_-, nu intereseaza pe nimeni descrierea , asa ca te tuc.

Link to comment
Share on other sites

Acum 31 minute, AleksandruPWR a spus:

Luat dintr-un gamemode ? :)) Penibil.

Scriptere eu zic sa nu mai faci tu tutoriale :)) cum dracu sa adaugi la sf gamemodului new timerainbow ma ?:))) se adauga la inceput, nuj care e penibil

Link to comment
Share on other sites

Chiar acum, SmockxD a spus:

Scriptere eu zic sa nu mai faci tu tutoriale :)) cum dracu sa adaugi la sf gamemodului new timerainbow ma ?:))) se adauga la inceput, nuj care e penibil

Ba , eu asa am facut, apai treaba voastra, numai comenta aiurea, da-ti doua palmi si calmeaza-te, ok ?

Link to comment
Share on other sites

Acum 12 minute, AleksandruPWR a spus:

Ba , eu asa am facut, apai treaba voastra, numai comenta aiurea, da-ti doua palmi si calmeaza-te, ok ?

Nu te mai da scripter , imi dau eu palmi , dar tu ramai singurul care pune new x; la sfarsitul gm=ului :))

Link to comment
Share on other sites

Acum 20 ore, AleksandruPWR a spus:

Pur si simplu le adaugi in gamemode si cam asta e -_-, nu intereseaza pe nimeni descrierea , asa ca te tuc.

Daca doar trebuie adaugat in gamemode fara niciun fel de explicatie, atunci eu zic ca nu ar fi trebuit postat in categoria pentru Tutoriale.

@WARfree a spus corect, trebuia sa explici ce ai facut acolo.

Respecta si vei fi respectat.

 

BigInt Pawn:

Pacman C++: 

Snake C++:

Minesweeper C++:

 

mattbb.cash

leaks.ro

Link to comment
Share on other sites

if(PlayerInfo[playerid][pVipAccount] == 0 && PlayerInfo[playerid][pAdmin] == 0) return 1; ar trebui sa returneze un mesaj dupa parerea mea.

Fiecare cu preferinta lui ????

Edited by iSh0ck
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...