Jump to content

Servicii - uzzi.xyz - PHP, HTML, MySQL, C++, WordPress


smartfatkid
 Share

Recommended Posts

Acum 1 minut, CarloH a spus:

shared pentru ca sunteti toti pe acelasi server/dedicat/vps ce ai tu

 

la web depinde de locatie pe ce server dedicat nimeresc, dar fiecare are resursele lui (cpu, etc) deci nu e vorba de overselling aici pe cum spui tu.

daca sunt probleme legate de retea se rezolva. cum am mai spus, site-urile nu sunt terminate. deci am prins la ce te referi tu.

Edited by iCloudRR
Link to comment
Share on other sites

Acum 1 minut, CarloH a spus:

shared pentru ca sunteti toti pe acelasi server/dedicat/vps ce ai tu

vezi ca ai nephrite in avatar fiule =)) mai lasa samp-u' iesi afara, fa cv cu viata ta si nu te mai baga in seama ca esti 0 `-` 

e nevoie sa te bagi in seama sa pari interesant sau sa faci posturi saracule?

Link to comment
Share on other sites

Acum 1 minut, iCloudRR a spus:

 

la web depinde de locatie pe ce server dedicat nimeresc, dar fiecare are resursele lui (cpu, etc) deci nu e vorba de overselling aici pe cum spui tu.

daca sunt probleme legate de retea se rezolva. cum am mai spus, site-urile nu sunt terminate.

am zis ce-am avut de spus, n are rost sa ma mai repet

Discord: Carl0#0002

Website: https://carl0.ml

Link to comment
Share on other sites

Chiar acum, CarloH a spus:

am zis ce-am avut de spus, n are rost sa ma mai repet

 

am inteles la ce te referi, eu doar m-am bagat aici ca m-ai precizat pe mine si serviciile mele. nu am eu treaba cu ce servicii ofera fiecare, uzzi face ce vrea, alt client face ce vrea si etc.

nu urmaresc sa ne certam sau ceva, eu doar ti-am explicat si ti-am inteles punctul de vedere si ce ai avut de spus.

Link to comment
Share on other sites

Acum 1 minut, Uzzi a spus:

vezi ca ai nephrite in avatar fiule =)) mai lasa samp-u' iesi afara, fa cv cu viata ta si nu te mai baga in seama ca esti 0 `-` 

e nevoie sa te bagi in seama sa pari interesant sau sa faci posturi saracule?

fiule, cauta-ma pe jade: Carl0 , nu mai joc sa-mp

Discord: Carl0#0002

Website: https://carl0.ml

Link to comment
Share on other sites

Chiar acum, iCloudRR a spus:

 

am inteles la ce te referi, eu doar m-am bagat aici ca m-ai precizat pe mine si serviciile mele. nu am eu treaba cu ce servicii ofera fiecare, uzzi face ce vrea, alt client face ce vrea si etc.

nu urmaresc sa ne certam sau ceva, eu doar ti-am explicat si ti-am inteles punctul de vedere si ce ai avut de spus.

nu ai nici o vina, esti 'victima colaterala' in topicul asta de cacat cu servicii de calitate extaterestra pe care uzzi le ofera la cele mai bune preturi

Discord: Carl0#0002

Website: https://carl0.ml

Link to comment
Share on other sites

Acum 8 minute, CarloH a spus:

nu ai nici o vina, esti 'victima colaterala' in topicul asta de cacat cu servicii de calitate extaterestra pe care uzzi le ofera la cele mai bune preturi

 

nu stiu ce victima colaterala as putea sa fiu, pe mine nu ma priveste ei ce servicii ofera si etc, nu ma bag in treaba lor, eu doar le-am oferit un serviciu de hosting si cam atat. ii ajut doar daca au o problema cu host-ul atat, in rest n-am eu treaba cu ce fac ei, nu stiu ce VPS tot zici acolo dar iti las o poza cum ca e dedicat daca chiar doresti

Edited by iCloudRR
Link to comment
Share on other sites

  • 4 years later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...