Jump to content

[REZOLVAT] Kill Log


BOMBARDIER
 Share

Recommended Posts

Poti ascunde kill list-ul pentru un jucator folosind: 

for (new i = 0; i != 5; ++i) SendDeathMessageToPlayer(playerid, 1001, 1001, 1001);

 

Respecta si vei fi respectat.

 

BigInt Pawn:

Pacman C++: 

Snake C++:

Minesweeper C++:

 

mattbb.cash

leaks.ro

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 21
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Acum 10 ore, RebornAdv a spus:

coaie imi dai supremo sau sal? ca trebuie sa vad ce drq e in burned poate e textdraw uita-te eu am pe textdraw chestia asta.

Baaaaaa skriptareeee ce TextDraw visezi coaie ? ???????????????? aia e o functie din SA:MP nu e nici-un TD mai bagi si pe baiat in eroare

 

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, MihaiADV said:

Baaaaaa skriptareeee ce TextDraw visezi coaie ? ???????????????? aia e o functie din SA:MP nu e nici-un TD mai bagi si pe baiat in eroare

este o functie, dar nu te mai lua de el aiurea ca nici tu nu esti ce te crezi. A incercat sa-l ajute, deci keep calm nu te mai baga

 

11 hours ago, iMatt said:

Poti ascunde kill list-ul pentru un jucator folosind: 


for (new i = 0; i != 5; ++i) SendDeathMessageToPlayer(playerid, 1001, 1001, 1001);

 

ON: incearca ce a spus matt

Link to comment
Share on other sites

Acum 7 minute, LolyAdv a spus:

este o functie, dar nu te mai lua de el aiurea ca nici tu nu esti ce te crezi. A incercat sa-l ajute, deci keep calm nu te mai baga

 

ON: incearca ce a spus matt

decat sa "incerci" sa ajuti asa mai bn stai in banca ta :))) auzi TW/supremo, "Daca nu le dai nu intru" mama coaie cine stie ce TD era ala tu ai vzt vre-un td pe  vreun sv asa ? :)))))))

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

Announcements


×
×
  • Create New...