Jump to content

[REZOLVAT] Kill Log


BOMBARDIER
 Share

Recommended Posts

  • Username : .BOMBARDIER
  • Problema întâlnită: Nu este chiar o problema
  • Detalii despre problemă: Vreau sa scot gen "killog-ul" de la gamemode-ul burned adica mai pe inteles atunci cand intrati pe server iesiti faceti kill-uri adminior le apare chestia aia.. ce m-ar interesa mai mult s-o scot chestia aia macar aia cand intra si ies jucatorii am cautat si cu variabila [padmin] si degeaba normal ar trebuie sa fie un updatevar in care sa se updateze acel log din dreapta 
  • Ce ai încercat să faci înainte să postezi?: Am cautat mai multe var-uri am observat ceva cu ''killedflood' dar nu are legatura
  • Cod sursa (recomandat pastebin.com) :  -
  • Alte detalii : Astept o rezolvare.. adica nu-i ceva greu.. dar fix la faza asta nu am gasit m-am gandit ca poate updateaza din include-uri dar nu are nici acolo  legatura 
  • P.S: Prima data cand cer si eu ceva =]]
Edited by BOMBARDIER
Link to comment
Share on other sites

  • Replies 21
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

1 minute ago, BOMBARDIER said:

Nu are cum sa fie pe textdraw-ul este un var cel mai posibil daca stii gamemode-urile bigzone atunci cand te inregistrezi aparea aia in dreapta gen ''join-ul' e acolo pe bigzone este un var.. nu cred ca s-ar folosi textdraw e penibil sa faci un textdraw =]]

aaaaa la aia te referi =))))), credeam ca la ...., cauta la onplayerspawn sau onplayerconnect, dar nu cred ca poti scoate e de la gta, dar cauta sa fii sigur la onplayerspawn sau onplayerconnect

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.

Announcements


×
×
  • Create New...