Jump to content

Aplicatie moderator - MariusMRN


MariusMRN
 Share

Recommended Posts

  • Username: MariusMRN
  • Vârstă: 15
  • Cum te-ai descrie (minim 20 de cuvinte)?: Sunt un baiat cu bun simt, caterinca cand e cazu. Imi place sa fiu direct indiferent de persoana. Sunt elev in clasa a 9-a pe profilul Matematica-Informatica. Pasiunea mea pentru mediul online a inceput inca de mic copil. 
  • De ce ai aplicat pentru aceasta funcție: Am aplicat pentru functia de Moderator deoarece consider ca sunt pregatit si suficient de capabil pentru a modera categoria " SA:MP ". Am si ceva cunostinte in acest joc bazate atat pe gameplay cat si pe partea de development. De asemenea, doresc sa ajut administratia sa mentina categoria curata, sa sanctionez persoanele care nu respecta regulamentul.
  • Ce categorie vrei să moderezi: SA:MP
  • Modalitate de contact: Pe discord, la adresa MRN #1358
  • Alte prezentări: Da, sunt constient ca nu am 50 posturi. Am decis sa nu ma apuc acum sa fac repede inca 10 posturi deoarece si cu 50 posturisi cu 40 posturi sunt tot aceasi persoana. M-am bazat mai mult pe grupul de discord, si acesta este motivul principal. Cu siguranta ca daca o sa primesc functia respectiva, activitatea mea nu o sa ramana asa.
Link to comment
Share on other sites

 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...