Jump to content

Celestyal Community


SneekAdv
 Share

Recommended Posts

2 minutes ago, Ceyandme said:

Bun , el este băgat în staff ca web designer , nu aveam ce face daca era certat si cu tot leaks-ul tot il  băgam în staff.

Bun, nu ma intereseaza, eu am spus ce a facut el si cat de serios este el. Daca si membrii zic ca nu sunteti seriosi, atunci ce sa zicem noi ?

Link to comment
Share on other sites

Chiar acum, VLM a spus:

Bun, nu ma intereseaza, eu am spus ce a facut el si cat de serios este el. Daca si membrii zic ca nu sunteti seriosi, atunci ce sa zicem noi ?

Deocamdata ai spus doar tu ca nu suntem seriosi, si nu ai spus de el ca este neserios, ai spus de toata comunitatea.

Link to comment
Share on other sites

Acum 1 minut, VLM a spus:

Bun, nu ma intereseaza, eu am spus ce a facut el si cat de serios este el. Daca si membrii zic ca nu sunteti seriosi, atunci ce sa zicem noi ?

Nu mai comenta ma, nu mai comenta,

Vezi-ti de sevenstar.

Ca daca ma pun pe tine ...

|---------------------------------------------------------------------------------------------|

ZiJE-VJBSCmMXQLDrF1GSw.png

|---------------------------------------------------------------------------------------------|

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, Ceyandme said:

Deocamdata ai spus doar tu ca nu suntem seriosi, si nu ai spus de el ca este neserios, ai spus de toata comunitatea.

Da, pentru ca asa si e, ai 2 fondatori neseriosi din ce am vazut pe chat-ul tau.

 

1 minute ago, Sneek said:

Nu mai comenta ma, nu mai comenta,

Vezi-ti de sevenstar.

Ca daca ma pun pe tine ...

Bn developere, scuza-ma, stii sa faci index-uri, ai invatat de la un prost ca mn, ma scuzi

Link to comment
Share on other sites

Chiar acum, VLM a spus:

Da, pentru ca asa si e, ai 2 fondatori neseriosi din ce am vazut pe chat-ul tau.

 

Bn developere, scuza-ma, stii sa faci index-uri, ai invatat de la un prost ca mn, ma scuzi

Tu stii sa faci index-uri ma? :))))))))))

Tu nu stii sa faci nimic, tu esti doar cu editat-ul.

De la tine am invatat doar cum sa instalez ipb si cum sa pun o tema, atat.

|---------------------------------------------------------------------------------------------|

ZiJE-VJBSCmMXQLDrF1GSw.png

|---------------------------------------------------------------------------------------------|

Link to comment
Share on other sites

2 minutes ago, Sneek said:

Tu stii sa faci index-uri ma? :))))))))))

Tu nu stii sa faci nimic, tu esti doar cu editat-ul.

De la tine am invatat doar cum sa instalez ipb si cum sa pun o tema, atat.

Sa mori tu ma ? Daca nu eram eu cu angelzone, tu acuma nici nu stiai cum sa te loghezi in acp, am vazut specimene ca tine, invata si dupa injura pe cel de la care a invatat.

Nu sefule, nu stiu sa fac index-uri, invata-ma tu, ca tu stii sa iei codurile la alte index-uri si sa faci. Te-ai uitat la toata conversatia, nu stiai ce sa mai zici, te-am pus intr-o lumina proasta, acolo iti e locul, nu te mai da smardoi in coi, ca ajungi la gunoi.

Link to comment
Share on other sites

Acum 1 minut, VLM a spus:

Sa mori tu ma ? Daca nu eram eu cu angelzone, tu acuma nici nu stiai cum sa te loghezi in acp, am vazut specimene ca tine, invata si dupa injura pe cel de la care a invatat.

 Nu sefule, nu stiu sa fac index-uri, invata-ma tu, ca tu stii sa iei codurile la alte index-uri si sa faci. Te-ai uitat la toata conversatia, nu stiai ce sa mai zici, te-am pus intr-o lumina proasta, acolo iti e locul, nu te mai da smardoi in coi, ca ajungi la gunoi.

Cum zici tu, sora mea :))))))

|---------------------------------------------------------------------------------------------|

ZiJE-VJBSCmMXQLDrF1GSw.png

|---------------------------------------------------------------------------------------------|

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...