Jump to content

Servicii optimizare PAWN


DragosDAS
 Share

Recommended Posts

  • Username: DragosDAS
  • Varsta: 15
  • Ce fel de servicii oferi?: Optimizare gamemode
  • Pret›: discutabil, depinde de tipul de optimizare + gamemode-ul.
  • Detalii de contact: Discord: DragosDAS#3856
  • Alte precizari: Ca sa nu ma intrebati ce optimizare, pai e simplu: optimizare dialoguri, trecerea pe alt sistem de procesare al comenzilor (de la zcmd la pawncmd etc), trecerea gamemode-ului pe module, etc.
Link to comment
Share on other sites

  • Administrator

Trecerea gmului pe alt procesor de comenzi nu e o optimizare, la fel si cel pe module/include-uri.

Dialogurile sunt asa si asa pentru optimizare.

 

Ca sa optimizezi un gm trebuie sa rescrii timerele, eventual sa le treci pe y_timers si functiile + comenzile + stock-urile.

Link to comment
Share on other sites

13 minutes ago, Mentosan said:

ba leonard aka incepatorule numai comenta aiurea dragos are mult mai multa experienta fata de tine asa ca hai pa

imi pare rau ca te contrazic cu toate ca ne intelegem, daca leonard s-a chinuit la eroarea aia cum ai spus, cu toate astea e mult mai avansat ca multi de pe aceasta comunitate.

Totusi, up.

Link to comment
Share on other sites

  • Administrator
La 10.08.2018 la 14:10, Mentosan a spus:

ba leonard aka incepatorule numai comenta aiurea dragos are mult mai multa experienta fata de tine asa ca hai pa

asta merita pusa in ramă.

 

:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Link to comment
Share on other sites

  • Retired
La 10.08.2018 la 15:10, Mentosan a spus:

ba leonard aka incepatorule numai comenta aiurea dragos are mult mai multa experienta fata de tine asa ca hai pa

:))) dece spui doar acum ca e incepator? eu credeam ca e avansat dar nah, mi-am schimbat parerea total...

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...