Jump to content

Vand systeme la cerere.


Nurdock
 Share

Recommended Posts

  • Retired

  • Username: Nurdock.

Vârstă: 17.

Ce vinzi?: systeme de samp, la cerere.

Dovada (că eÈ™ti în posesia produsului): -

PreÈ›: depinde de system, oricum accept doar bani jade.

Detalii de contact: discord Nurdock#4876

Alte precizări: Fac systeme la cerere, bineinteles in timpul meu liber, ca am si treaba intr-o zi. Nu foarte complicate cum ar fi un system de vehicule personale, system factiuni, s.a.m.d.

Link to comment
Share on other sites

  • Retired

nu recomand, daca nu poti face ceva complicat nu o sa iti ceara nimeni sa ii faci textdraw cu 2 nr pe el.

nu am zis ca nu pot face, doar ca daca va fi ceva prea lung, nu voi avea timpul necesar, stiu face ceva complicat acu am facut system rob

Edit: Daca citesti mai bine am zis ca fac systeme doar cand sunt liber, daca mi-ar cere cineva un system de vehicule personale sau de factiuni nu il pot face intr-o zi sau 2 cand poate eu stau la pc o ora sau 2 maxim, nu comenta daca nu citesti tot postul.

Edited by Nurdock
Link to comment
Share on other sites

nu am zis ca nu pot face, doar ca daca va fi ceva prea lung, nu voi avea timpul necesar, stiu face ceva complicat acu am facut system rob

Edit: Daca citesti mai bine am zis ca fac systeme doar cand sunt liber, daca mi-ar cere cineva un system de vehicule personale sau de factiuni nu il pot face intr-o zi sau 2 cand poate eu stau la pc o ora sau 2 maxim, nu comenta daca nu citesti tot postul.

dmn.. infine, daca cineva are nevoie sunt multi alti mai buni la care pot apela

Link to comment
Share on other sites

  • Retired

dmn.. infine, daca cineva are nevoie sunt multi alti mai buni la care pot apela

Pai daca ar fi asa cum zici tu sa apeleze la cei mai buni, foarte multi ar sar lasa pentru ca nicodata nu poti fi cel mai bun 

Edit: aaa, gata m-am prins vroiai sa zici asta, sunt multi alti la care pot apela cum ar fi eu :)))) lasa, daca nu vrei niciun system te rog nu mai comenta altfel cer sa fi sanctionat pentru off-topic

Edited by Nurdock
Link to comment
Share on other sites

Pai daca ar fi asa cum zici tu sa apeleze la cei mai buni, foarte multi ar sar lasa pentru ca nicodata nu poti fi cel mai bun 

Edit: aaa, gata m-am prins vroiai sa zici asta, sunt multi alti la care pot apela cum ar fi eu :)))) lasa, daca nu vrei niciun system te rog nu mai comenta altfel cer sa fi sanctionat pentru off-topic

cu vroiai se vorbeste la tine acolo in comuna

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...