Jump to content

Learn2Code Romania


qRuby.
 Share

Recommended Posts

1bxbnink.png


 


Salut, dupa ceva timp de cand leaks a luat Pawno Romania, ne gandeam cum sa facem repede rost de domeniu inapoi.


Ne-am spus, eu si DragosDAS, decat sa cumparam domeniul Pawno.ro, mai bine ne facem noi comunitatea noastra


si o crestem in stilul nostru.


 


Aici aveti link de la site: https://learn2code.ro


 


Va asteptam cu drag pe comunitatea noastra.


 


edit: source-code de la onyx-bot pe site (bot acceptat pe discordbots.org creat de qruby)


Edited by qRuby.

XNgeArL.png

GKmys99.png?1

Link to comment
Share on other sites

Ce pot sa zic, succes cu comunitatea, culmea sa ai o comunitate de coding (pawn) dar ownerii comunitatii sa fie total paraleli cu pawn-ul.  :haha:

nu este doar de pawn, si de javascript, in general toate limbajele de programare

XNgeArL.png

GKmys99.png?1

Link to comment
Share on other sites

Promovezi o comunitate de resurse pe o alta comunitate de resurse crezand ca o sa ai succes mai mare ca aceasta?  :haha:  :haha:  :haha:  :haha:  :haha:

tu asta ai facut cu pawno romania, ai luat pawno si ai pus "domain owned by leaks.ro" daca voi profitati, profitam si noi.

Leaks nu e comunitate mare, fara donatii aveti 60 membrii on (cu tot cu guests), fara guests undeva la 30, exact cum avea si pawno pe vremuri cand exista.

Tot ce ati facut voi este sa luati membriii, hai sa ne uitam:

mdn5yplo.pngdragosdas - fost admin pawno

leonard - fost admin pawno

bigzell - membru pawno

nobilzeus - membru pawno

qRuby - membru pawno

DrooMAdv - membru pawno

WinKs - membru pawno

dOc - membru pawno

Nurdock - membru pawno

sintetick - membru pawno

 

Pana si keNN a fost moderator pe pawno cand avea ksenon pawno.ro

Pawno era comunitate activa pentru ca membrii se implicau, leaks incearca sa fie comunitate activa pentru ca adminii se implica extrem de mult (si moderatorii, postand tot felul de chestii).

Asa ca linistea, ca e ora de culcare.

 

EDIT: Oficial am intrecut leaks, multumim celui care ne baga boti pe forum.

de1yozzn.png

Edited by DragosDAS
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...