Jump to content

[REZOLVAT] O problema


Turbyn3
 Share

Recommended Posts

Salut, am si eu o problema la gamemode-ul burned.Am incercat sa ii dau de cap dar chiar nu reusesc si nu am idee ce ar putea avea.

Chiar daca un player are un cont inregistrat, si da relog il pune sa se inregistreze iar.

Care ar putea fi problema?Astept parerile voastre

Link to comment
Share on other sites

Cel mai probabil nu ai conectat bine gamemode-ul la baza de date. Verifica si mysql_log...

Respecta si vei fi respectat.

 

BigInt Pawn:

Pacman C++: 

Snake C++:

Minesweeper C++:

 

mattbb.cash

leaks.ro

Link to comment
Share on other sites

Cel mai probabil nu ai conectat bine gamemode-ul la baza de date. Verifica si mysql_log...

Crede-ma ca am si eu niste cunostiinte, gamemode-ul este conectat la baza de date.Am vazut problema asta la majoritatea serverele ce folosesc gamemode-ul burned, dar nu stiu care ar putea fi problema

Link to comment
Share on other sites

Crede-ma ca am si eu niste cunostiinte, gamemode-ul este conectat la baza de date.Am vazut problema asta la majoritatea serverele ce folosesc gamemode-ul burned, dar nu stiu care ar putea fi problema

Pai daca ai cunostinte, presupun ca te descurci singur atunci.

Respecta si vei fi respectat.

 

BigInt Pawn:

Pacman C++: 

Snake C++:

Minesweeper C++:

 

mattbb.cash

leaks.ro

Link to comment
Share on other sites

Pai daca ai cunostinte, presupun ca te descurci singur atunci.

Daca puteam sa ma descurc singur nu mai ceream ajutor.Eu am explicat in topic despre ce e vorba dar vad ca tu o dai in altele.Daca nu stii care ar fi probleme lasa-i pe altii sa raspunda.

Link to comment
Share on other sites

GM-ul burned nu are nicio problema :))) cu siguranta nu l-ai conectat bine la baza de date:)) lol

                                                                                                                              

Link to comment
Share on other sites

Esti tu prea nab, iti spune omu ca nu ai connectat bine iar tu spui ca ai constinte. Spui ca la majoritatea le face asta dar mie lui Leonard si altora ne merge perfect. Nu stiti voi sa connectati baza si mai aveti si arfe in cap. Nici nu meriti sa te ajute cineva.

 

Link to comment
Share on other sites

Crede-ma ca am si eu niste cunostiinte, gamemode-ul este conectat la baza de date.Am vazut problema asta la majoritatea serverele ce folosesc gamemode-ul burned, dar nu stiu care ar putea fi problema

Daca ai cunostinte de ce nu iti merge? daca aveai 'acele cunostinte' pe care le pretinzi ca ai nu intampinai 'nicio problema'

Link to comment
Share on other sites

Daca ai cunostinte de ce nu iti merge? daca aveai 'acele cunostinte' pe care le pretinzi ca ai nu intampinai 'nicio problema'

Eu nu am venit sa ma cert. Imi fac cont, iar dupa ce dau relog ma pune sa imi fac iar cont.Nu stiu de la ce ar putea fi.

Edited by Turbyn3
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...