Jump to content

[REZOLVAT] Problema job


equin0x
 Share

Recommended Posts

Dupa cum probabil stiti, pe burned editat de cosminak47 este un bug la job-ul Farmer, acesta se manifesta astfel:

dai /work, te da in tractor, si de aici poti face orice vrei tu, te plimbi pe oriunde vrei pana dimineata da nu iei $1 + ca nici informatii pe ecran nu apar

Ati putea sa ma ajutati?

Link to comment
Share on other sites

Dupa cum probabil stiti, pe burned editat de cosminak47 este un bug la job-ul Farmer, acesta se manifesta astfel:

dai /work, te da in tractor, si de aici poti face orice vrei tu, te plimbi pe oriunde vrei pana dimineata da nu iei $1 + ca nici informatii pe ecran nu apar

Ati putea sa ma ajutati?

nu este nici o problema la job, tasteaza /hud si dai pe informtii job

Link to comment
Share on other sites

Am vazut ca multi au probleme cu gamemode-ul editat de cosminak47.

 

Iti recomand sa incepi sa lucrezi pe gamemode-ul original Burned, nu pe toate cacaturile.

dc este un cacat gm-ul editat de mine ? pentru tine toate gm-urile sunt o porcarie in special ale tale sunt perfecte

Link to comment
Share on other sites

  • Administrator

dc este un cacat gm-ul editat de mine ? pentru tine toate gm-urile sunt o porcarie in special ale tale sunt perfecte

Pai cam toti au probleme cu gamemode-ul tau, am vazut la topicuri cu probleme legate de gamemode ul editat de tine, o groaza, nu zic ca a le mele sunt perfecte.

Link to comment
Share on other sites

Pai cam toti au probleme cu gamemode-ul tau, am vazut la topicuri cu probleme legate de gamemode ul editat de tine, o groaza, nu zic ca a le mele sunt perfecte.

le-am citit si eu si nu am vazut pe nimeni zicand ca nush ce bug are, doar 2-3 care nu stiau sa bage factiuni, si topicul asta e facut la misto, la farmer nu este nici un bug

Link to comment
Share on other sites

Nu va certati aiurea, revin cu un edit aici dupa ce am incercat ce a zis Cosmin

Edit: da, e vina mea ca nu am fost atent (cu toate ca trebuia sa se vada acel textdraw fara sa trebuiasca sa-l activez), merge

Edited by equin0x
Link to comment
Share on other sites

scriptezi pe un cacat de gm si nici nu se merita, eu zic ca mai bine iei originalul si tot ce e in editul lui cosmin gasesti si la edison pe yt. le pui tu mai bine fara sa-l mai buguiesti.

Edited by menulemane
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...