Jump to content

NPC-uri folositi de b-zone.


shane
 Share

Recommended Posts

  • Administrator

El s-a referit ca bot-ul sau npc-ul cum s-ar zice sa atace jucatorul care il ataca sau sa atace jucatorii dintr-o anumita raza.

Pai eu de unde sa inteleg asta.

 

Daca vrei sa faci asta, @@Shane, pui un timer de 5 secunde care sa verifice daca player-ul se afla in raza ca sa inceapa actiunea setata npc-ului respectiv.

Link to comment
Share on other sites

@ sa-mi bag pula in ma-ta scripter fantoma daca imi mai dai dislike, mi-ai dat block pe facebook de prost ce esti, luate-as la pula sclav, te dai mare scripter pe facebook ca ajuti contra-cost da nu stii sa faci ma o bucla manca-mi-ai pula cu sora'ta. Ti-ai facut conturi fake pe forum aici ca sa-ti ridici reputatia ca aveai full dislike-uri, manca-mi-ai pula ca te prind eu. 

@@Leonard hai cu warnu da lasa reply-u ca m-a luat rage u cand l am vazut si pe asta :)))

 

 

@iCristiaNAdv  nu mai manca atata cacat rostogolime-as pula-n ma-ta d72b5Tj.png    cristi.servicii.scripting =))))))))))

 ce mortii matii stii tu face ma ? daca-ti arat 3 linii dintr-un gm nu stii daca se returneaza sau nu mancami-ai pula , dai 1 warn o fut toti din staff pe ma-ta , 2 warn - o fute toata tara, ban idk

Edited by Leonard
#warned

Alo sedau tu esti? :haha:


 


vHjgR9U.jpg

Link to comment
Share on other sites

da-l coaie in mortii masii  https://www.youtube.com/watch?v=QQ_TbeR6K1c 

atentie a facut asta update atentat bomba bagami-as pula in vocea aia a lui ca de intru pe live ii daram peretii

 Inca un hater <3 yeyyyy <3 Ador hateriii <3 pup degeaba esti mare ca ai o minte de copil ;) Hai ca nu ma pun la mintea ta, atata timp cat persoanele care imi dau bani au fost multumite de ceea ce am facut si nu au comentat ca tine, sorry ;) Hai fugi si plangi, bye respect staff-ul ;) nu-s taran ca tine, saracule

Edited by Krusher
off-topic | warned
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...