Jump to content

Vand - Cod Sursa GTA V


SorinSchema
 Share

Recommended Posts

  1. Username*:SorinSchema
  2. Varsta:15
  3. Ce vinzi?*: Codul Sursa la Gta V
  4. Dovada (că sunteti in posesia produsului)*: image.png.f0386b7222a6f9a6d18d3c7cc7482757.png
  5. Pret*: 12 Euro
  6. Detalii de contact*: discord : sorin.schema
  7. Alte precizari:Nu dau primul ! Daca doriti,puteti sa oferiti 6 euro inainte ,va dau link-ul de download,iar dupa imi dati restul de bani.
Link to comment
Share on other sites

  • VIP
On 1/21/2024 at 2:27 AM, eternity said:

n-a fost moca pe github? il gasiti pe alte sute de site-uri de cracking.

legenda spune ca e ceva naspa in sursa asta 🤣 *keylogger* ar merge topic inchis

@Syko 

www.easy-code.ro

Link to comment
Share on other sites

  • Global Moderator
18 minutes ago, pericsq_0 said:

legenda spune ca e ceva naspa in sursa asta 🤣 *keylogger* ar merge topic inchis

@Syko 

Ma voi documenta mai mult despre acest subiect și voi reveni asupra topicului cu o decizie.

Pana la proba contrarie am sa închid topicul. 

Link to comment
Share on other sites

  • Syko locked this topic
  • Global Moderator
22 hours ago, Syko said:

Ma voi documenta mai mult despre acest subiect și voi reveni asupra topicului cu o decizie.

Pana la proba contrarie am sa închid topicul. 

Ideea este în felul următor.

Secțiunea este mai mult dedicată vânzării de produse care aparțin creatorului (în mare parte) sau cel puțin a produselor care nu se încadrează în warez (adică un produs licențiat distribuit ilegal), e adevărat că suntem un forum de leak-uri, dar tu încerci să vinzi acest produs care a fost pe net sau care încă se gasește pe net (o sa încerc și eu sa-l caut).

Momentan vreau să las topicul închis iar în caz că ma răzgândesc am sa-l redeschid și te contactez.

Link to comment
Share on other sites

  • Ambassador
Acum 3 ore, Syko a spus:

Ideea este în felul următor.

Secțiunea este mai mult dedicată vânzării de produse care aparțin creatorului (în mare parte) sau cel puțin a produselor care nu se încadrează în warez (adică un produs licențiat distribuit ilegal), e adevărat că suntem un forum de leak-uri, dar tu încerci să vinzi acest produs care a fost pe net sau care încă se gasește pe net (o sa încerc și eu sa-l caut).

Momentan vreau să las topicul închis iar în caz că ma răzgândesc am sa-l redeschid și te contactez.

Ramane inchis, varsta lui explica totul.

OY8gQY.gif

steam // last.fm // spotify

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...