Jump to content

Servicii - Web Developer


Syko
 Share

Recommended Posts

  • Global Moderator
On 8/23/2022 at 7:25 AM, bosdebos said:

-rep mai lasa wcode in pace
 image.thumb.png.36ebc7a12b2915d0d2fe6616a29785d6.png

Erori banale care au fost fixate.

De unde până unde wcode? Nu mai face afirmații fără să te bazezi pe o dovadă, dai -rep aiurea, până o să-ți dau eu ban să te potolești.

Link to comment
Share on other sites

La 24.08.2022 la 11:40, Syko a spus:

Erori banale care au fost fixate.

De unde până unde wcode? Nu mai face afirmații fără să te bazezi pe o dovadă, dai -rep aiurea, până o să-ți dau eu ban să te potolești.

esti cumva mad??? vezi ca mi ai inchis topicul pe motiv de "e deja penet" desi n ai dat nici o dovada ca panelul este pe net si nici macar un argument logic ca munca mea este deja postata pe undeva vezi ca ar trebui sa iti dai ban singur varutzu =)))))))))

Link to comment
Share on other sites

Acum 11 ore, consty a spus:

De cand te stiu pe forumul asta ai furat mult curent. Nu-ti mai face grade "nu va mai dati mafioti daca voi ati fost nepoti" - mare poet.

ba copile tu ce te bagi aiurea in seama ca tu nici nu ai vreo treaba cu tot ce inseamna laravel cand ai sa gasesti tu panel scris in laravel + vuejs pe net imi dai mesaj pana atunci poti ramane la tine in sat

Link to comment
Share on other sites

1 hour ago, bosdebos said:

ba copile tu ce te bagi aiurea in seama ca tu nici nu ai vreo treaba cu tot ce inseamna laravel cand ai sa gasesti tu panel scris in laravel + vuejs pe net imi dai mesaj pana atunci poti ramane la tine in sat

De cand stii tu laravel? Cand baietii astia care chiar tac stiau laravel tu nici nu erai aparut pe forumul asta.

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • Global Moderator
On 8/28/2022 at 7:05 PM, bosdebos said:

esti cumva mad??? vezi ca mi ai inchis topicul pe motiv de "e deja penet" desi n ai dat nici o dovada ca panelul este pe net si nici macar un argument logic ca munca mea este deja postata pe undeva vezi ca ar trebui sa iti dai ban singur varutzu =)))))))))

OFF Topic: esti praf.

ON Topic:
Proiect nou lansat recent.
Prezentare video: https://www.youtube.com/watch?v=IMXwIlxRHRw

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...