Jump to content

Site Workout in Dezvoltare


Cundar
 Share

Recommended Posts

Salutare baieti si probabil fete, de astazi incepem un site de tip FITNESS, cu informatii si comunicare. In acest site voi incerca sa fiu original si sa il duc cat se poate de departe. Si probabil il voi publica sa incepem toti miscarea fizica cu motivatie :). Voi posta actualizarile si ideile mele aici, doresc si sunt deschis chiar sa primesc pareri de la voi. Mai jos va voi lasa cateva poze

 

image.png.62589104f4c2d4a92b98080db239e2fe.png

Este un site in care voi incerca cat se poate de mult sa fac un Calories Calculator, sa il configurez si sa il folosesc si daca voi avea doritori il voi posta sa il folosim cu totii. Pe langa Calories Calculator, as dori sa pun activitatea mea, sa fac mediile si sa fac RANK-URI pentru cei care vor sa isi posteze activitatea. Voi face sectiuni cu diferiti muschi ai corpului pentru cei care isi vor posta exercitiile pentru acei muschi ca sa fie mai usor pentru ei sa isi gestioneze rutinele. Voi face un chat global sa vorbim sa ne sfatuim si sa ne dam parerile, unde se vor posta poze cu progresele noastre. Pe site vreau sa implementez un sistem de muzica, ce muzica doresti sa asculti in timp ce iti faci temele pentru ziua de workout :). Urmariti-ma si desigur hate-ul este primit deoarece ma poate ajuta sa imi corectez greselile. Multumesc de atentie!

 

Update v0.0.1

image.thumb.png.8d1d42d9b8f0fa7232da4024022d449c.png 

Aceasta este pagina de sign up. Aici utilizatorul ne va furniza informatii cu privire la experienta pe care o are in domeniul fitness-ului pentru a putea stabilii rank-ul lui si cat de folositor este pentru cei ce nu au cunostinte.

image.thumb.png.c078bb5c30ee810cbdf4ae8a51d1e1ac.png

Aceasta este pagina de conectare.

image.png

image.png

image.png

Edited by Cundar
update
Link to comment
Share on other sites

  • Ambassador

Fontul este putin cam *foarte* oldschool, nu se potriveste cu tematica moderna, poti folosi https://fonts.google.com. O sa te ajute mult pe partea de text.

42b2GUV.png
Este spatiul foarte mic, mai fa-i putin loc. Spre exemplu aici este bun dar la inregistrare nu stiu cum ai gandit-o :)).

Ideea in sine este una buna, zic sa te mentii pe ea ca si o aplicatie Android/iOS fiindca ar atrage mai multi utilizatori. Partea web sa fie doar prezentarea sa (un fel de intro).
Mai jos ti-am lasat un prototype pentru aplicatie (iOS). Bineinteles daca vrei sa o folosesti n-am nimic in potrivita.
 

7Z1pbzX.png
 

OY8gQY.gif

steam // last.fm // spotify

Link to comment
Share on other sites

12 hours ago, sh4rosky said:

Fontul este putin cam *foarte* oldschool, nu se potriveste cu tematica moderna, poti folosi https://fonts.google.com. O sa te ajute mult pe partea de text.

42b2GUV.png
Este spatiul foarte mic, mai fa-i putin loc. Spre exemplu aici este bun dar la inregistrare nu stiu cum ai gandit-o :)).

Ideea in sine este una buna, zic sa te mentii pe ea ca si o aplicatie Android/iOS fiindca ar atrage mai multi utilizatori. Partea web sa fie doar prezentarea sa (un fel de intro).
Mai jos ti-am lasat un prototype pentru aplicatie (iOS). Bineinteles daca vrei sa o folosesti n-am nimic in potrivita.
 

7Z1pbzX.png
 

Multumesc mult de sugestii, cum ziceam am nevoie de ele si voi face cat pot eu sa le rezolv. Momentan fontul si paginile sunt doar niste tinte cu care lucrez si imi fac idei mai departe. Multumesc de idei iar prototipul arata superb e chiar o idee foarte buna sa ma axez pe aplicatie si o voi lua in considerare. Urmeaza sa mai lucrez la ea si voi pune in aplicare ceea ce mi ai recomandat. Te salut ❤️

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...