Jump to content

UI Showcase


eternity
 Share

Recommended Posts

  • Ambassador

mP9ksRt.jpeg

Orice tip de părere este bine venit, încă mai sunt pagini de lucrat însă acesta este "finished" după punctul meu de vedere. Nu este nimic în html/css, este doar un prototype în figma făcut la plictiseală (după 1 an de a nu pune mâna pe acest program) și mă gândeam să îl împart cu voi pentru păreri/sugestii.

OY8gQY.gif

steam // last.fm // spotify

Link to comment
Share on other sites

  • Ambassador

6TbTTrw.png

NOWPLAY este proiectul imaginar făcut de către mine, noua comunitate pentru gameri pentru a se conecta online să își împartă replay-urile cu meciurile lor și a comunica off-topic sau on-topic pe forumul comunitar.

Păreri design și idee, se merită să fie deschis ceva?

@Kramppers @currency Dacă se poate să se modifice titlu în "Showcase websites" fiindcă am început să fac sketch-uri în Figma de plictiseală și îmi place să ascult părerea altora.

OY8gQY.gif

steam // last.fm // spotify

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • Ambassador

2N7Da35.png

În cazul în care nu se vede bine, puteți apăsa pe acest text să vă trimită la versiunea originală. (zoom în)

Este o temă de forum fiindcă mi-am readus aminte că acestea încă există. Nu știu dacă este ceva wow, după mine mi se pare una din cele mai reușite (după my previous works :D). Nu-mi dati bully pe subiectul "spațiului liber" de la widget mi-a fost lene (și în timp ce scriu asta îmi este somn), m-am apucat din plictiseală începând să fie un concept pentru landing page și a ajuns o temă. :))

Sunt conștient de faptul că "Category title" este puțin cam urâtel, încerc să o modific în ceva mai bun pe parcus. Încă mă gândesc dacă să o fac un real project cu cineva care este dispus să plătească.

Paleta de culori este una mov, 
Dark purple - #1f1c39
Purple - #524ab3
Black - #0f0e1c 

OY8gQY.gif

steam // last.fm // spotify

Link to comment
Share on other sites

  • eternity changed the title to UI/UX Showcase
  • eternity changed the title to UI Showcase
  • Ambassador

7qUV1K7.png

 

Nimic special, doar un redesign la pagina personala cu proiectele adaugate acum, inca sunt de facut si am sa lucrez constant. Trebuia sa vina si pagina "despre mine" cat si niste idei pentru preview-ul proiectelor.

Facut in Next.js cu Tailwind CSS (recomand). Cat despre domeniu... inca ma gandesc la un nume pentru `.me` ;D

https://athos.vercel.app

OY8gQY.gif

steam // last.fm // spotify

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...