Jump to content

[MODEL NERESPECTAT]☁ Stormed Hosting - Gazduire de jocuri ieftina! 🎮


Yonut
 Share

Recommended Posts

2 servere gazduite din care niciunul cu port standard. 🤔

Nu stiu ce sa zic, sa ceri 2 euro pt. port standard..., sa nu uit ca nu ai SRL. Nu imi dau cu parerea de servicii pt. ca nu am cumparat, dar asteptam sa vedem ce zici altii.

ezgif-com-gif-maker-1-00000.png

Not So Zen SRL

Link to comment
Share on other sites

3 hours ago, currency said:

2 servere gazduite din care niciunul cu port standard. 🤔

Nu stiu ce sa zic, sa ceri 2 euro pt. port standard..., sa nu uit ca nu ai SRL. Nu imi dau cu parerea de servicii pt. ca nu am cumparat, dar asteptam sa vedem ce zici altii.

Salut! 👋

 

Multumesc totusi pentru feedback, ideea este ca nu are rost sa fac firma inregistrata la ANAF pentru ca profit-ul este foarte mic, acum nici nu am profit. Mai mult este o pasiune decat o sursa de venit si sper ca ma intelegi. O sa ma mai gandesc la pretul portului standard.

 

Mult succes! 

Link to comment
Share on other sites

Am inceput sa punem calitatea in prim plan, am luat un server de la unul dintre cei mai mari furnizori din lume (OVHcloud) care au si unul dintre cele mai mari datacenter-uri din lume. Protectia Anti DDoS este excelenta, resursele sunt 100% garantate si internet-ul este de o calitate foarte inalta si atinge viteze mari.

Cu toate acestea si preturile s-au marit deoarece si server-ul este mai scump dar ne putem bucura ca satistacem clientii!

😃👍

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...