Jump to content

[DELETED]Launcher SA:MP


Kamu
 Share

Recommended Posts

                                LAUNCHER SAMP SOURCE CODE

 

Video: https://youtu.be/fcfRL1GcBJc

Download:

This is the hidden content, please

 

PS: tin sa precizez ca acest launcher a fost facut de mine plecat de la un panel numit RealisticLifev3, care nu prea am habar c# si am invatat in timp ce il faceam , asa ca nu vreau sa aud ca "mama de ce ai facut asa" sau "ce urat ai facut functia aia" fiindca NU am habar, am facut sa fie functionabil, nu optimizat. + launcher-ul este in lucru, posibil sa mai fac update-uri, si sa postez, nu stiu exact! , asa ca depinde de mine si de lenea mea :/, dinasta l-am publicat pe github, in caz de va primi vreun update, il puteti lua de acolo.

tin sa mai precizez si faptul ca launcherul a fost conceput pentru a putea descarca/dezarhiva gta-ul si sampul, pentru a te putea inregistra / loga, si pentru administrare . [admin panel].

                                                                                                        signature.png.9ecaf6d9155991fb012c3bdd58a2e6d9.png               

                                                                                                       395282788_signature(1).png.6c1139a89e8b41ac199e6d7768323356.png

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...