Jump to content

Servicii Web developing


smecheru123
 Share

Recommended Posts

  • Ambassador

În primul rand aș vrea că @CYBER7UNK sau @Kramppers să se ocupe de acest topic pentru că e total o batjocura.
În al doilea rand ai avut un topic în care vindeai un index "rainbow" unic și ți-a fost descoperit că și plagiat de la o comunitate de roblox. (click)
În al treilea rand numele cât și prezentarea ta îmi dau 0 motive de încredere.

 

PS: Nu o lua că și hate dar copii că tine nu merita internet sau macar cunostiinta de a știi aceste forumuri care au în plan de promovarea a unor oamenii care chiar stiu cu ce se mănâncă aceste lucruri (webdeveloping & webdesigning).

Edited by sh4rosky

OY8gQY.gif

steam // last.fm // spotify

Link to comment
Share on other sites

Salut, nu recomand, o sa las argumentele de mai jos sa-ti joace jocul.

1) Persoana care presteaza serviciile este incapabila & imatura. (exista dovezi pe tot forumul)
2) Ban-evading (rog @CYBER7UNK sau @Kramppers sa verifice acest lucru).
3) Cum a zis si @sh4rosky, vanzare de produse downloadate in maxim cateva minute & editate 2 lucruri.
4) Portofoliul tau nu imi inspira incredere (o poza cu o pagina main a unui panel de sa-mp nu arata ca esti developer)
5) Topicul are un timp de creare de aproximativ 30 de secunde, mi se pare o batjocura, cel putin pentru ceea ce oferi.

Sper ca aceste argumente sa ajute potentialii clienti sa-si regleze parerea despre tine. O seara frumoasa in continuare tuturor!

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...